Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K*rvás-e a sz*pás?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerint igen, szerintem meg nem. Nem tudja megmondani, hogy miért. A válasz kb. ennyi: mert az és kész - s baromira nem szereti csinálni.


Szerintem a világ egyik - ha nem a - legkanfasztikusabb dolga a szopi és persze a nyali. Ő sajnos nem így gondolja.


Olyanok (elsősorban lányok) véleményére lennék kíváncsi, akik hasonlóképpen úgy gondolják, hogy a sz*pás az k*rvás s taszítja őket annak a gondolata, hogy egy kukit a szájukba vegyenek s azt kényeztessék, nemhogy az, hogy oda is élvezzenek. Miért gondoljátok így?


Kort ill. nemet írjatok légyszi!


F33



2014. júl. 19. 13:48
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
#10 Őszintén szólva? Igen! Ha nő lennék, tuti, hogy szopnék, s nem kéne könyörögni érte. Te is valószínűleg úgy állsz hozzá - azonfelül, hogy undorító - hogy egy "szükséges" rossz. De miért is undorító? A cselekedet az undorító? Vagy a péló? A puncidról is így vélekedsz?
2014. júl. 19. 14:14
 12/46 anonim ***** válasza:

Szerintem nem k*rvás. Vagy ha igen, akkor az összes többi szexuális tevékenység is az. De nem szoktam ezen gondolkodni, ha már eljutottunk odáig.


Én szeretem csinálni. A férfiak megpróbálhatnak irányítani szex közben, de az orál az egyik dolog, ahol mindenképpen én vagyok a főnök. Eleinte furcsa volt, hogy valaki a tapasztalatlan ajkaim közé engedte a legérzékenyebb pontját a testén, de a hatalmat megízlelve hamar rákaptam a dologra :D


Akadnak számomra is kellemetlen dolgok, például nem akarnám kötözöttsonka-harisnyában meg magassarkúban illegetni magam.


A barátnődhöz hasonló lányok valószínűleg nem értik a jelentőségét, vagy éppen hogy ők érzik magukat alárendeltnek ebben a szerepben. Sokan csak térdelni nem szeretnek egyébként, mások meg 69 közben érzik kellemetlenül magukat.


20/l

2014. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
0%
Az az undorító, hogy valakinek a nemi szervét nyalogatod.
2014. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
24%

fárasztó, sok férfi esetében ápolatlan, szőrös, büdös, mert nem adnak rá annyira, mint a nők a punci higiéniájára. sokáig kell csinálni, közben lehetőleg kéjelegjek is mint egy rossz kur.va, hitessem el hogy mennyire rohadtul élvezem az 5 perc után beállt szájgörcsöt, a kényelmetlen testtartást, a fájó csuklómat, a fuldoklást amiatt hogy csak az orromon kapok levegőt, de a legrosszabb akkor is az, hogy elvárjátok, mert ez nektek jár, és már nem extra, hanem alap. pedig nem élvezet, hanem munka. főleg ha jól akarjuk csinálni, ami a férfiakról és a nyalásról csak elenyésző esetekben mondható el.

a nőknek kell a nyalás, mert sokunk csak így tud elélvezni. ti már attól spricceltek, ha kétszer bedugjátok. melyik esetben is lenne kötelezővé tenni az orált? nem a tiétekben...

2014. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Térdelni nem szeretek, az olyan alárebdelt érzés. Máshogy mehet :) Viszont én pont azt nem szeretem, ha engem nyalnak.
2014. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
más nemi szervét bekapni undorító? de pinában zakatolás már oké? de jó h nem ti vagyok. így is nehéz az élet
2014. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
88%

14-es óvjon tőled a világ minden egyes férfit, de tényleg még annak is kívánnék ilyen nőt akit a legjobban gyűlölök.


Hogy mit élvezz? Azt hogy a párod élvezi és ha ez neked munka akkor szánalmas és inkompetens vagy emberi kapcsolat kialakítására és pusztulj meg egyedül szerény véleményem szerint. Az önzőség ne továbbja amiről itt tanúbizonyságot tettél. Csak hogy tudd már egy csomó lány/nő kényeztetett orálisan és nagyon kevés csinálta jól, nagyon kevésnél tudtam elmenni, de soha eszem ágába nem jutott volna tapasztalatlanságuk miatt megszólni őket. A másik meg szerinted egy nőt kinyalni nem nehezebb? Te mondtad hogy valaki csak így megy el, ergo mi rávagyunk kötelezve némely esetben és semmivel sem kényelmeseb, úgyanúgy szájgörcs, sőt voltak olyan kedves partnereim akik a lábukat nem bírták maguknak tartani, és nem elég hogy követnem kellet a testük mozgását hogy ne szakítsam meg az élvezésükhöz vezető utat. Úgyhogy te ne prédikálj itt mert k**vára szánalmas szenny ember vagy ilyen mentalitással, egy önző r**banc!


Undorító más nemi szervét nyalogatni. Mert az nem undorító hogy olyan dolgokat eszünk amiket a trágyás földből húzunk ki, az hogy a gumicukor és egyéb zselatinos dolgok állatok zsírjából készül, az hogy ha ételt az állatok végbeleibe töltjük amin ugye bár űrítettek (hurka), az hogy a legtöbb felvágott úgy készül hogy egy egész csirke belemegy a gépbe és kijön a kész étel (dolgoztam ilyen helyen) ergo benne van a bele a csontjai az agya. Ezer egy ilyenről beszélhetünk, akkor még is hogy a tökömbe tudtok táplálkozni vagy létezni egyáltalán. Szánalmas egocentrikus önző mentalitás, az ilyen emberektől tényleg őszintén kérem hogy fosszák meg a társaságukat a társadalomtól.

2014. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Szerintem egyeltalan nem k.rvás:-)
2014. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

@14


Talán olyan férfit kellene választani, aki normálisan tisztálkodik, vagy legalább szex előtt elküldhetnéd fürdeni, ha másra már nem használod a szádat. De ha ennyire undorodsz egy testrészétől, akkor egyáltalán minek fekszel le vele...? Mellesleg a nyalástól is görcsbe áll az ember szája, sőt, másnapra izomláz lesz tőle a nyelvedben. Meg általában tovább is kell csinálni, és sokkal nagyobb mocsokkal jár: olyan lesz az egész képed.

2014. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 Ramcsiii ***** válasza:

Őszintén..nekem eddig csak egy f_asz volt a számban,az is a barátomé.Higiénikus,nincs szaga,szóval semmi bajom,nemtudok rosszat mondani,mivel örülök ha ő élvezi,ezért alkalmanként okozok is neki bőven.

Na de azt utálom,mikor sokszor kér rá,én akkor szeretem ha éppen nekem jut eszembe..és ha minden nap megkapná ezt az élvezetet,akkor nem is lenne érdekes..

Szóóval..nem is arról van szó,hogy szeretem ha az van a számban,de azért neki is kijár az élvezet,főleg ha én is megkapom a "jutalmam" :)

2014. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!