Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K*rvás-e a sz*pás?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerint igen, szerintem meg nem. Nem tudja megmondani, hogy miért. A válasz kb. ennyi: mert az és kész - s baromira nem szereti csinálni.


Szerintem a világ egyik - ha nem a - legkanfasztikusabb dolga a szopi és persze a nyali. Ő sajnos nem így gondolja.


Olyanok (elsősorban lányok) véleményére lennék kíváncsi, akik hasonlóképpen úgy gondolják, hogy a sz*pás az k*rvás s taszítja őket annak a gondolata, hogy egy kukit a szájukba vegyenek s azt kényeztessék, nemhogy az, hogy oda is élvezzenek. Miért gondoljátok így?


Kort ill. nemet írjatok légyszi!


F33



2014. júl. 19. 13:48
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
#7-eskének is jár a piros pont!
2014. júl. 20. 02:20
 32/46 A kérdező kommentje:

#12 "valaki a tapasztalatlan ajkaim közé engedte a legérzékenyebb pontját a testén, de a hatalmat megízlelve hamar rákaptam a dologra"


Kitűnő nézőpont. Avagy inkább, hogy a férfi érezheti magát "kiszolgáltatottnak" azáltal, hogy legérzékenyebb szervét egy hölgy ajkai közé ereszti. Persze erre még nem gondoltam olyan helyzetekben, mikor a falloszkám ajkak között helyezkedett el, de mindenképpen más megvilágításba helyezi a női ajkak és a fallosz viszonyát! :)

2014. júl. 20. 02:25
 33/46 A kérdező kommentje:

#14-es: gondolom, te vagy a #2-eske is.


Írásod rengeteg kérdés vet fel.


ELSŐ RÉSZ


„fárasztó”


(1) Most akkor csinálod/csináltad vagy nem?

(2) Milyen gyakran s meddig csinálod/csináltad?


„sok férfi esetében ápolatlan, szőrös, büdös, mert nem adnak rá annyira, mint a nők a p*nc* higiéniájára”


(1) Mit jelent a „sok” neked?

(2) Olyan sok pali akarta már a külső nemi szervét a szájüregedben megsétáltatni?

(3) Mennyi férfinak a p*niszkéje járt az ajkaid között vagy akart ott járni, de nem nyitottad ki, hogy meg tudod állapítani, hogy sok férfinek szőrös, büdös s ápolatlan?

(4) Esetenként, mindezt mennyi idő alatt szűrted le? Avagy az első megpillantástól számítva mennyi idő alatt szűrőd le, hogy egy férfinek szőrös és büdös a micsodája?

(5) Feltételezem, ha mindez(ek) egy kapcsolatban történt(ek), akkor szólhatsz, ha a fenti állítás fennáll s „csak” ez az akadálya annak, hogy szépen rácuppanj a jancsira! Szinte biztos vagyok benne, hogy öt percen belül fényesre lesz sikálva az a répa!

(6) Ha pedig a fenti állításaidat első randira alapozod, akkor az bizony további kínos kérdéseket vethet fel.

2014. júl. 20. 03:21
 34/46 A kérdező kommentje:

#14-es: gondolom, te vagy a #2-eske is.


Írásod rengeteg kérdés vet fel.

MÁSODIK RÉSZ

„kéjelegjek is mint egy rossz k-rva”


(1) Ezt kifejtenéd?

(2) Kért tőled valaki ilyet?

(3) Milyen a rossz k-rva?

(4) Honnan tudod, hogy egy k-rva rossz?

(5) Milyen egy jó k-rva?

(6) Mit jelent számodra a kéjelgés? (Gondolom, semmit.) Avagy mit értesz a kéjelgés alatt?


„szájgörcs”


(1) Szabad pihenni.

(2) Rásegíthetsz kézzel, lábbal, testtel stb.


„kényelmetlen testtartás”


(1) Milyen testtartásban szoktál sz*p-gatni, hogy oly kényelmetlen?

(2) Miért nem veszel fel más pozíciót?

(3) Bizonyára a p*nisz tulajdonosa szívesen együttműködne, ha ezáltal kellemesebbé teheti az együttlétet. Kérted, hogy váltsatok szitut?

2014. júl. 20. 03:23
 35/46 A kérdező kommentje:

#14-es: gondolom, te vagy a #2-eske is.


Írásod rengeteg kérdés vet fel.


HARMADIK RÉSZ


„mert ez nektek jár”


(1) Neked meg a szád jár. Illetve pont az nem. :)

(2) Miből gondolod, hogy jár? Örömlányra nem erről van szó.

(3) Akkor a p-nc-d kinyalása is jár?

(4) Mi – hímneműek – baromira nem úgy gondoljuk, hogy jár a p-nc-nak a lefetyelés. Ilyen eszünkbe se jut, mivel mi imádunk a p-nc-ban elmerülni, hol szájjal, hol f-ll-sszal. Avagy számunkra ez nem kényszer.


„a fuldoklást amiatt hogy csak az orromon kapok levegőt”


(1) Itt már egy extrémebb esetről beszélünk?

(2) Valaki keményen letolta a nemi szervét a torkodon?

(3) Ez normál esetben közös megegyezés alapján történik.

(4) Ha nem így volt, biztos rossz emléket hagyott benned, de ezt nem azt jelenti, hogy minden nemi szervet el kell ítélned.

(5) Próbáld úgy csinálni, hogy ne fuldokolj!

(6) Nem kötelező - ha kell, ha nem – mélyen torokra járatni a férfi nemi szervet!

2014. júl. 20. 03:29
 36/46 A kérdező kommentje:

#14-es: gondolom, te vagy a #2-eske is.


Írásod rengeteg kérdés vet fel.


NEGYEDIK RÉSZ


„pedig nem élvezet, hanem munka”


(1) Ha így van, akkor miért csinálod mégis?

(2) Láthatóan (=olvashatóan) van némi tapasztalatod. Vagy az a gond, hogy nem kapsz fizetést (munka?) érte?

(3) Ha így van, akkor képmutatás, hogy a szájjal való répanyűvést k*rvásnak titulálod.


„a nőknek kell a nyalás, mert sokunk csak így tud elélvezni”


(1) Kell?

(2) Fentebb még azt írtad, hogy a férfiak elvárják, hogy szájrátéttel legyenek kielégítve, s hogy ezt gáznak tartod. Most meg azt írod, hogy „a nőknek kell a nyalás”.

(3) Hogy is van ez?

(4) Na nem mintha mi ódzkodnánk a p*nci szájjal való kényeztetésétől. Sőt! Minket nem kell kérni, tőlünk nem kell elvárni, mi örömmel elmerülünk a p*nci rejtelmeiben.



„ti már attól spricceltek, ha kétszer bed*gjátok”


(1) Nem hogy örülnél.

(2) Mi milyen boldogok lennénk, ha egy leány ennyitől spriccelne.

(3) Vagy baromira nem örülsz, mert a sp*rm*tól is kikészülsz!?

2014. júl. 20. 03:30
 37/46 A kérdező kommentje:

@19


Mocsok???? :)


Örülnék én annak a mocsoknak. :)

2014. júl. 20. 03:33
 38/46 A kérdező kommentje:

@20 Ramcsiiinak


"utálom,mikor sokszor kér rá,én akkor szeretem ha éppen nekem jut eszembe"


A barátnőmnek sajnos sose jut eszébe. :(

Éppen ezért szoktam néha kérni, de... de sokra nem megyek vele. Nekem megalázó.

2014. júl. 20. 03:35
 39/46 anonim ***** válasza:
55%
Hát gondoltam megint megnézem, hogy mi van ezzel a témával és látom kedves kérdező, hogy osztod ám te itt rendesen az észt. AMugy szopacska mert én vagyok a második válaszoló és semmi közöm sincs a heteshez. No hagyjuk. Azt azért észre kell ám venni, hogy csak azokat támogatod, akikbek a válasza a te kényednek kedvedben megfelelő. Ebből is látszik, hogy... áh inkább nem mondom ki, mert le leszek itt oltva és az igazat mevallva semmi kedvem sincs hülyékkel veszekdeni.
2014. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Kedves 2-eske/39-eske!


Nem veszekedni kell, hanem vitatkozni. Nem veszekedés céljával tettem fel a kérdést, hanem azért, hogy barátnőmhöz hasonló leányok véleményét halljam/olvassam, hátha így egy kicsit tanulhatok. De te nem írtad le a miértet, tehát nem is értem akkor, miről beszélsz. Hacsak nem te vagy a 14-eske is. A 7-essel pedig szerintem nem hoztalak összefūggésbe.

2014. júl. 21. 17:37
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!