Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K*rvás-e a sz*pás?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerint igen, szerintem meg nem. Nem tudja megmondani, hogy miért. A válasz kb. ennyi: mert az és kész - s baromira nem szereti csinálni.


Szerintem a világ egyik - ha nem a - legkanfasztikusabb dolga a szopi és persze a nyali. Ő sajnos nem így gondolja.


Olyanok (elsősorban lányok) véleményére lennék kíváncsi, akik hasonlóképpen úgy gondolják, hogy a sz*pás az k*rvás s taszítja őket annak a gondolata, hogy egy kukit a szájukba vegyenek s azt kényeztessék, nemhogy az, hogy oda is élvezzenek. Miért gondoljátok így?


Kort ill. nemet írjatok légyszi!


F33



2014. júl. 19. 13:48
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Megint nem talált. :D

De a 10-es is én vagyok.

2014. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

szerintem nem k.rvás. viszont én nem szeretem csinálni, szerencsére eddig megértő pasikat fogtam ki ilyen téren.

attól, hogy a számba élveznek egyenesen undorodom. ha van párom néha rámjön, és akkor meglepem egy orállal, de nem sűrűn van ilyen. viszont cserében én sem várom el soha a nyalást.


L20

2015. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, így csak annyit tennék hozzá több mint 1 évvel a kérdéshez, hogy bizonyos lányok akik mástól (tévében, otthon, iskolában, interneten) hallják, látják, hogy "te fas...opó!" akkor nem nehéz úgy érteni mint negatív jelzőt, így mikor az illető épp sok sok hónap után szerelmével van valahol, és ő azt kéri tőle hogy "szo.. le", akkor ő is éppen egy fa...opó. :D
2015. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 kolosszus22 ***** válasza:

Keress máik lányt, marhára nem egyezik a felfogásotok és az igényeitek a szexualitás terén, ez meg semmi jóra nem vezet hosszú távon. Szerencsére rengeteg lány van aki sokkal felszabadultabb az ágyban és nemhogy nem tartja undorítónak, k*rvásnak, stb. az orált, de egyenesen imádja. Egy ennyire begyepesedett, visszafogott nővel én sosem tudnék együtt lenni.

28F

2015. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
14-es az undorító te magad vagy. Mondom ezt nőként!
2015. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. Ha a szerelmeddel csinálod, semmi sem krvás. Ezzel örömet lehet okozni a másiknak és ez csodálatos. Én minden alkalommal csinálom a páromnak többször is,sokszor a számba élvez el és le is nyelem neki, ő pedig kinyalja a puncim, megujjaz és eszméletlen jó :) Akkor krvás, ha idegennek csinálja- de akkor minden az.

Ha így gondolja, erőltetni nem tudod, akkor nem illetek össze szexuális habitust tekintően.

2015. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!