Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha mellette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha mellette akarok maradni?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy súlyos betegsége van a barátnőmnek, bízom az orvosokban, hogy segítenek rajta, és hiszek a felépülésében. A probléma viszont az, hogy ellök magától, nem akar látni, szerinte így könnyebb lesz számomra.

Én mellette szeretnék lenni, nekem is úgy könnyebb lenne, és tudom hogy megfog gyógyulni!! De nem tudom hogy értethetném végre meg vele, hogy mellette akarok lenni mindegy mi várjon ránk


2014. júl. 22. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod sajnos én is ezt tenném...

DE

Legyél ott vele, ha akarja ha nem, végül ha látja hogy kitartasz, nem fog ellökni

2014. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? Legyél ott és szard le a tiltakoását. Úgyis megunja és örülni fog neki a végén, hogy kitartó vagy. Ez csak egy próba tőle, hogy mennyire akarod őt. Mi a gond, írd le!?
2014. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irj privatot
2014. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek! Legyél mellette, ha ezt akarod! Csakis azért lök el magától, mert neked jót akar, de ettől még szüksége van rád, és belül nagyon jól esik neki, ha "erőszakoskodsz" és vele maradsz.
2014. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg fog.

Szerintem szövetkezz a többi hozzátartozójával.:)

2014. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kívánom a legjobbakat nektek, remélem a legjobb variációt tartogatja az élet
2014. júl. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!