Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen döntésképtelen vagyok! (19/F)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal egy fesztiválon és rendkivül szimpatikus lett,a volt osztálytársammal voltunk lett és neki a közeli barátnöje,viszont nem rég ért végett a kapcsolata és nem nagyon akar belekezdeni egy újjba,pedig elvileg énis nagyon szimpatikus vagyok neki.Várjak rá aztán lesz ami lesz vagy inkább probáljam meg elhívni valahova?Beszéltünk már azóta csak inkább ilyen barátiasan...

Bármi tanács?



2014. júl. 22. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
haj ne legyél az .. tök felesleges . A sziget nem rossz ötlet . Ha nem jön össze akkor ott lesz más lány ...
2014. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. júl. 28. 22:07
 13/13 anonim ***** válasza:
#11 ne köszönd nem tettem semmit itt minden csak rajtad múlik szurkolok :)
2014. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!