Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom folyton velem akar lenni de én nem, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

sajna a munkaidőnk miatt nem 2 hetente nem talizunk csak hétvégén, másik héten akár minden nap.

Minden nap 50ezerszer elmondja h hiányzom neki h alig várja h talizzunk, hogy költözzünk össze hogy minden nap láthasson.

Én viszont, tudomásul veszem h nem lehet minden nap, a költözésre nem állok készen, és ennek minden alkalommal hangot is adok. Nem vagyok az a típus hogy: úristen megőrülök vele vele vele 24ből 1000órát.

Hiányzik Hiányzik szeretek vele lenni, de valahogy én elfogadok egy tényt és ez meghatározza az érzéseim. pl. most elfogadtam h melózik és innentől kezdve hiába hiányzik, nem rinyálok h úristen vele kell lennem.

Ismerősök szerint márcsak megszokásnak tűnik hogy vele vagyok. akárhogy is tűnik én nem vagyok az a típus h: így imádlak úgy imádlak, jobban mint ezt jobban mint azt, úristen már 5 perce nem látom.

de párom meg ilyen. most a héten csak hétvégén fogom látni, és most is mint minden 2. héten pocsék a hangulata, meg ez a "lekakilom, pocsék az élet" és hiába mondom el, hogy nem akarok odaköltözni, szeretem a szüleim és nem állok készen, elmondja hogy mi jó vár rám ott náluk, de már kezd olyan lenni mintha megakarná határozni az életem, nekem kötelességem lenne minden héten elmenni vele valahova kirándulni. Én nem szeretek kirándulgatni, nekem megvan a maga kis rutinja, munka hazaérek főzök mosok takarítok, elfekszek alszok. szabadságon se vágyom kirándulásra. ő meg imád menni, de nélkülem nem hajlandó. ha elmentünk eleinte jól éreztem magam de 1-2 óra múlva már tűkön ültem h haza akarok érni.

de nem érti meg, szerinte rosszul neveltek a szüleim és ilyenkor az a válasz: jó akkor nincs értelme a kapcsolatunknak maradj anyádékkal ha ők fontosabbak!.

nem fogja fel hogy mindketten fontosak de jó az életem így ahogy van.


2014. júl. 23. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon jönnél be, - de nem is az volt a kérdésed. :D


Te ilyen vagy, ő meg ezt nem tudja elfogadni.

23 éves ne kezdjen nevelni egy 20 évest!


Építsd le szépen, - vagy csúnyán, de ennek a kapcsolatnak nagy jövője nincs.

2014. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. júl. 23. 16:11
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé sz*rom-b*aszom Magyarországnak tűnsz... Neked semmihez sincs kedved, neked semmi sem jó, neked meg van a napi rutinod, Ő meg alkalmazkodjon hozzád, ha ő hangot ad az elvárásainak, Te lehurrogod Őt, Ő neki gondolom szava sem lehet, csak a Te igényidet elégítse ki, hagyjon neked szabad teret. Kössetek kompromisszumokat! Ő hagy téged aludni, Te meg elmész cserébe Vele kirándulni és nagyon szép arcot vágsz hozzá! Te nem költözöl hozzá, de cserébe Te olyat csinálsz, amihez Neki kedve van, Neked meg nincs! Ha nem működik, akkor kampeca! :) Neked is bele kell adnod valamit és nem csak önzősködni! Igen, neked ilyen a stílusod, Neki más, az én barátommal dettó ugyan így voltam, csak ő volt a lustább, de egymásért változtunk, 1,5 éve vagyunk együtt, Ő 24, én 23.... Rengeteg türelemmel és rengeteg kompromisszummal elválaszthatatlanok vagyunk, szeptembertől összeköltözünk a suli végett, de nem végleges... :)
2014. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

utolsó... sajna a kompromisszum itt nem segít! Mondtam neki hogy max többször megyek ki hozzá, ott alszok ha az kell és talán a hiányomon is enyhít, mondok neki olyan dolgokat mik szerintem nyálas csöpögős baromságok hogy mosolyogjon, de csak a költözés a költözés a költözés.


ha felhívnám h: te figyi, eltörtem a lábam kórházban vagyok, azt mondaná: jó ha kiengedtek költözöl?

2014. júl. 23. 18:19
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, egy jó hosszú szövegben leírtam a véleményem! az érzéseimmel együtt. meglátjuk mi történik. 1-2 napig "költözés csend" lesz ez fix. utánna dől el. ez szokott lenni. 2 napig egy szót se róla, azt előről.


:) köszike! Én megpróbálom menteni a menthetőt.

2014. júl. 23. 19:08
 16/18 anonim ***** válasza:
De ez az, hogy Te ebben kimeríted a dolgokat, úgy vagy vele, hogy örüljön, hogy láthat és pluszba teszel hozzá néha csöpögős izét! Ennél több kell! Több program, több közös élmény, az, hogy csak vagytok a házban és duruzsolsz neki kis aranyos dolgokat, az nem elég!!! Neked is engedned kell! Mondd neki, h mész hozzá többször, plusz mész vele kirándulgatni, programokat alkotni, de ezen felül hagyjon békén az összeköltözéssel!
2014. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 év bezártság megtette hatását. azért a falutáblán kívül is van ám élet.
2014. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

tudom, csak nem igazán érdekel! XD nekem egy másik falu város annyi hogy: házak, bokrok, fák, emberek. ha ezt akarom látni elmegyek sétálni, vagy kinézek az ablakon!


Tegnap felhívtam messengeren, de nagyon álmos voltam már meló után, így kértem hogy a részleteket majd holnap, de dióhéjban annyi hogy a költözéses vackod lassan mindent felemészt, te is hiányzol én is szeretlek, de ha csak így tudnám bizonyítani akkor sajnálom, ha meg nem érzed v nem hiszed el akkor ennyire ismersz.


milliószor összevesztem a szüleimmel a kedvéért, amikor megkértek hogy siessek haza, mert reggel kelek, akkor is kimaradtunk (keresztanyjánál pl.) és kikaptam. amikor mondták anyumék hogy sokáig dolgozol ma ne talizzatok, belementem hogy jöjjön azért is kikaptam. stb stb.


Az a gond, hogy sokszor elég egy cuki szem meg egy LÉGYszi

de ebben a költözésben ez se

2014. júl. 24. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!