Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek valakivel, ha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel, ha? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Fiatal korában rákja volt, de kigyógyult belőle. Viszont nem rég közölték vele az orvosok, hogy pár éven belül nagy valószínűséggel kiújul, és a túlélés esélye erősen a nulla környékén mozog.


A kérdés leginkább arra vonatkozik, hogyha szeretnél megállapodni, családot, miegymás, akkor tényleg szívtelenség lenne inkább elkerülni egy olyan tragédiát, minthogy a párod 30 évesen meghal?


2014. júl. 23. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, ugyanez a szitu, csak lassú lefolyású.. A bnőm megcsalt, dobtam és már nem is lesz több. Nem szabad a maroknyi idődet pazarolni! Én így vagyok vele.
2014. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Természet gyógyász!!!!!!!! Ha nem hisz az ilyesmiben, akkor is! Nem bánja meg!!!
2014. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha az elején tudom, akkor nem kezdenék vele. Ha kapcsolat közben derülne ki, természetesen vele maradnék.
2014. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A rák nem úgy "működik", hogy évekre előre megjósolják. Nincs az az orvosi vizsgálat, diagnózis, ami azt állapítaná meg, hogy "most ugyan tünetmentes, ill. gyógyult vagy, de 5 év múlva kiújul a betegség és meghalsz."

Aki rákból gyógyult, annak egész életében vissza kell járnia bizonyos időközönként kontroll vizsgálatokra és mindig az aktuális eredmények a mérvadóak.

Ez a feltevés, amelyet te írtál ugyanaz, mintha azt mondanád, hogy valakinek azt mondta az orvos, hogy most ugyan nincs szív-érrendszeri betegsége, de 2 év múlva lesz és infarktusban meghal. Egyszerűen nem lehet évekre előrejelezni ilyen dolgokat, amennyiben jelenleg gyógyultnak, egészségesnek számít valaki.


Egyébként pedig, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem gondolkodnék családalapításon olyan helyzetben, amikor a másik fél beteg, kezelés alatt áll.

2014. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!