Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy néz ki egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy párkapcsolat 16 évesen?

Figyelt kérdés
Nincs elképzelésem se hogy hányszor kéne találkoznunk hetente,miket kéne csinálnunk

2014. júl. 25. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek nem magától kellene jönnie? Amennyit igényeltek. Mi ennyi idősen többnyire sétálgattunk, utcán, réten, folyóparton, egymásnál voltunk, beszélgettünk, bicikliztünk, náluk segítettem, strandon voltunk, ilyesmi..
2014. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit messze lakik és ez néhány dologban akadályoz
2014. júl. 25. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a baj a netes távkapcsolatokkal. Ez nem olyan mint az igazi klasszikus járás.. Amúgy akkor találkozzatok amikor jólesik. mozizzatok kajázzatok sétáljátok körbe kézenfogva a várost szexeljetek stb.
2014. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért a távkapcsolat túlzás :D fél óra busszal
2014. júl. 25. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem is lakik messze..
2014. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a fél óra nem nagyon sok. Nekem aki tetszik 3 órányira lakik.
2014. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 óra jaj de gáz:D Nem tudom fiú vagy lányról beszélünk-e, de ha csaj akkor haver azt rajtad kivül mindenki d*gja! :D
2014. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálunk is kb 20-30 perc buszos távolság volt. Nem akadályozott minket semmiben, még biciklivel is bevállaltuk többször, meg se kottyant.
2014. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30 perc az kb 25 km, az nem sok :) a lényeg, h annyiszor találkozzatok, amennyiszer tudtok, mert megéri
2014. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a koliban ismertem meg a barátomat, suliidőben mindennap együtt voltunk, de eljött a nyár és 30 km-re lakik tőlem. Vonat csak átszállással megy. Mi hetente egyszer találkozunk és minden nap skypeolunk. Amikor együtt vagyunk, akkor többnyire csak a házban vagyunk, egy mert meleg van, kettő mert jól esik a koli zsúfoltsága után kettesben lenni vele.


16/L (Barátom 17)

2014. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!