Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged keresett a párod szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged keresett a párod szakítás után?

Figyelt kérdés
Kérdésem arra irányul, hogy 3 év után vége lett a kapcsolatunknak én vagyok a férfi és én mondtam ki, hogy vége. 2 hónapja történt és azóta se egy sms se egy telefon semmi. Ennyire nem számítottam neki? Kapcsolatunk során többször is szakítottunk, de akkor is inkább én kezdeményeztem a békülést, mert szerettem. Most is szeretem még, de sajnos több sebből is vérzett a dolog és kimondtam, h vége, de mindenkitől azt hallom, h szakítás után még egy jó ideig az egyik fél próbálkozik és kicsit el vagyok keseredve, h tényleg ennyire nem jelentettem neki semmit? Ti jártatok már így?
2014. júl. 25. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
lehet időt akar adni magának, hogy túllépjen rajtad. nincs sok értelme úgy barátoknak maradni, csevegni, hogy még mindig szeret téged, és fáj neki. ez nem jelenti azt, hogy nem jelentettél neki semmit, vagy hogy máris másik pasi van az életében, és csak röhög az elmúlt három éven, de lehet egyszeráen nincs kedve fájdítani a szívét. az én exem is úgy sétált ki az ajtón, hogy nyugodtan írjak neki, amikor csak akarok, sőt szeretné is, mert nem akarja, hogy teljesen eltűnjek az életéből. erőm nem volt neki írni, úgy, hogy még mindig szerettem. később meg más okból nem írtam neki, de ez másik történet. a lényeg, hogyha még nagyon fáj neki a dolog, nem biztos, hogy felesleges reményt akar magában kelteni, illetve kedélyesen csevegni úgy, hogy ahhoz, hogy lezárjátok a dolgot, egy kis távolság szükséges.
2014. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó így lehet. Aki meg azt írta, h ez már a harmadik ilyen kérdés nem tudom és én most tettem fel itt először kérdést, mert egyik haver mondta, h kapott itt az oldalon tök jó ötleteket.
2014. júl. 25. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!