Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-40 évesek! Hol tudtok normális férfiakkal ismerkedni? És vannak-e egyáltalán? Ha igen, hol bújkálnak?

Figyelt kérdés

30-40 évesek válaszát várom. 39 évesen olyan férfisorozatot fogok ki, nem értem miért. Az egyiket 35 évesen, bár megtehetné hogy leválik otthonról, az anyja tartja el, beviszi a számítógépe elé az ételt. A következővel nem lehetett tervezni, mert ott tartott, hogy haverok, buli fanta. A harmadik olyan félénk volt, hogy ha vele maradok évek múlva se lett volna belőle kapcsolat. A következő csak interneten akart kommunikálni. Az utolsó előtti egy évet vett el azzal, hogy azt hazudta családot akar, aztán kiderült mégsem, de a barátnő az kellet nei. A legutóbbi nyaraláskor lefoglaltatott velem szállást, mindent, aztán hirtelen lemondta egy olcsó kifogással. Ti hol tudtok ismerkedni? Hol vannak a felelősségteljes férfiak akiket nem ment fel a társadalom a hibáik alól? A netes társkeresőkön agresszív, idióta, 50-60 évesek írnak, vagy olyanok, akiknek a kapa kilóg a szájából, bunkók, tahók. „Magasak az elvárásaid” és hasonló örökzöldeket légy szíves ne is írjatok, mert már olyan lent vannak, de mit sem segít. Sőt, már nincsenek is, csak annyi hogy hasonló intellektuális szinten legyen. Diplomás nő vagyok, nem volt soha nálam kitétel a diploma a férfi részéről, de amilyen helyesen írni se tudó, kb. 20 szókinccsel rendelkező, agresszív buta emberek írnak, az felháborító. Ha megmondom a 60 éves férfinek, hogy a saját korosztályában keresgéljen, felháborodik és kioszt. Ha megmondom egy szakmunkásnak (előtte beszélgetek vele persze) hogy ne haragudjon de nem lenne közös témánk ha utálja a színházat, könyveket, koszt, leanyáz, lek…váz, és hadd ne mondjam milyen alpári hangot üt meg, hozva a farmát….tulajdonképpen ezzel is erősítve a szabályt. Fesztiválokon, rendezvényeken nem lehet ismerkedni, mert már mindenhova párokban járnak az emberek. Olvastam, hogy a 72-75-ös születésűeknek van a legtöbb problémája a társkereséssel. Eljárok sok helyre, de semmi.

Már beszéltem pszichológusokkal, szakemberekkel, mi lehet az oka, hogy ilyeneket vonzok be, fogok ki sorozatban, rengeteget olvastam a titoktól kezdve a Hellinger terápiákig, stb., válasz sehol nincs rá. Azt mondják vagy karma, vagy bevonzás, de senki nem tud okosat mondani. A netes társkeresők mind vicc, szánalmasak, mintha mentálisan beteg és perverz emberek gyűjtőhelye lenne. Sokan írják, mondják, hogy a társadalom beteg, az internet a társadalom tünete, de ez egyénileg nem hiszem, hogy bárkit is vigasztalna.

A fentiek miatt már lemondtam a gyerekvállalásról, mert mindenkivel az ember végigjátssza az 1—2 év ismerkedési fázist, aztán kiderül a jelöltekről, hogy hazudnak végig, nem is akarnak családot, gyereket, még komoly kapcsolatot se, csak „úgy elvannak sztori”. Elsősorban a nőket kérdezem, akik hasonló cipőben járnak, nektek ezek után milyne jövőképetek van? És hol vannak a normális férfiak? És a normális férfiak és nők miért nem találnak egymásra???



#ismerkedés #netes társkeresők
2014. júl. 28. 10:00
 11/100 anonim ***** válasza:
64%

Huszonévesen mit csináltál, Kedves Kérdező? Mert ha akkor nem találtad meg a Nekedvalót, akkor mostanra már csak a "selejtje" marad... Vagy az elváltak, de ők meg nem biztos, hogy új családot akarnak.

Nem szabad feladni, de készülj fel rá, hogy nehéz dolgod lesz!


31/FF

2014. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom, hogy 39 évesen még mindig a keresés fázisában vagy:(

A normális pasikra már nagyon korán lecsapnak, én is 19 évesen találtam meg az igazit. Fogadd meg az előző kommentelő tanácsát, keresgélj az elvált férfiak között.

37/N

2014. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésből nem adódik az, hogy ép emberek között mozogna, mint ahogy az sem, hogy ő ép lenne... :)
2014. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként valóban az is megérne egy eszmefuttatást, hogy Te hogy-hogy 39 évesen keresed a párod és miért nem jutottál el még a gyerekvállalásig? ... Nem találsz normális férfit? Te mennyire vagy - jelen pillanatban most - a társadalmi normák szerint normális?
2014. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 A kérdező kommentje:

Kecskelovasnak üzenem és a vele egyetértő 37/F-nek, hogy elég szánalmasak a válaszaitok, na kábé az ilyen férfiakból nem kérnék, akik egy mondattal, mert max enyi telik az agyukból letudják, hogy nem véletlenül vagyok egyedülálló, akkor ezek szerint az emberiség fele nem véletlenül egyedülálló. Valószínű ez a két díszvirág is nem véletlenül egyedülálló ennyi idősen, ha itt van idejük írogatni egymondatos pocsék közhelyes mondatokat, ahelyett, hogy a párjukkal lennének, vagy dolgoznának munkaidőben.

27/F és azoknak akik rászánták az időt a normális, értékelhető válaszra köszönöm. Igen, ezt is tudom, hogy most válnak azok, akik fiatalon házasodtak, semmi bajom az elváltakkal, sőt az ilyenek tapasztaltabbak. A legutóbbi párom elvált volt, nemrég vált amikor megismerkedtem vele. Eleinte még mondogatta hogy új életet akar, gyerekkel, de tele volt válási sebekkel, és az exe iránti gyűlöletét én szívtam meg. Pl. nem locsolt meg húsvétkor, csak mert náluk az nem volt szokás. Nem segített lakásmunkákban, csak mert az exe kihasználta, és elhatározta, hogy őt egy nő se használja ki többet, én sose használtam ki, de az előéletnek én ittam meg a levét. A legsúlyosabb az volt, hogy 1 év után kijelentette, ő nem akar gyereket, kérdeztem, hogy csak tőlem nem akar-e, de mondta, hogy senkitől. Szakítottam vele, aztán összejött egy nővel, felcsinálta egy hónap ismeretség után, ő, aki senkitől nem akart gyereket. Na ennyit az elvált férfiakról...ezzel is egy díszpintyet kifogtam újfent....

2014. júl. 28. 10:52
 16/100 anonim ***** válasza:

13: jól van, neked van igazad.


szerintem az lehet véletlen is, hogy nem találta még meg az Igazit, nagyon sok tényező lehet, ami hátráltatja az embert. Pl. a diploma, vagy ha egy faluban él, vagy akármi, akár csak a véletlen is. Nem biztos h bántani kellene őt, hogy az ő hibája meg hogy mit csinált a húszas éveiben...gondolom, akkor volt barátja, csak mégsem jött össze velük a dolog.

2014. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
92%

Ja tényleg, pihenőnap az nincs a munka világában, meg mindenkinek olyan munkahelye van, ahol hétköznap dolgozik 9-től fél hatig. És mindig a párjukkal vannak egy beosztásban, szóval ha az egyik pihen, akkor biztos a másik is. 39 évesen nem gáz ez tényleg. :)


Nem locsolt meg húsvétkor? Na ne már... Az álnok. Remélem máglyára vetetted. :D

2014. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező!

Az elvált férfiak között is van ilyen is és olyan is ... De ha Te egy rossz tapasztalat alapján végső következtetést vontál le az összesről, akkor az kb. olyan, hogy ha egy gyilkos ember van, akkor az összes ember gyilkos ...

Szóval ez sem egy "normális" felfogás ...

2014. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy bármelyik hozzászólásom is bántó lett volna eleinte az ő részére. Annyit írtam, hogy a normális férfiakat már elvitték a normális nők. Meg hogy általában egy 25-27 éves férfi nem egy 39 éves nőre vágyik. Tényleg nagyon gonosz vagyok. Megyek is gyónni, és jövőre locsolkodni sem felejtek el. :(
2014. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
76%
Huszonévesen rontottad el a dolgot, valószínűleg akkor voltak túl nagyok az elvárásaid, akkor kerestél a jónál is jobbat. Az általad leírtak alapján egyáltalán nem jársz rossz úton, én azt javaslom, hogy ne add fel, mozdulj ki sokat, és fogsz találni valakit. A gyerekvállalásról viszont kb. lemondhatsz, ahhoz hatalmas szerencse kellene. Ha el tudod fogadni, hogy nem lesz gyereked, és megtalálod magadban is a boldogságot, akkor lehet boldog életed.
2014. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!