Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-40 évesek! Hol tudtok normális férfiakkal ismerkedni? És vannak-e egyáltalán? Ha igen, hol bújkálnak?

Figyelt kérdés

30-40 évesek válaszát várom. 39 évesen olyan férfisorozatot fogok ki, nem értem miért. Az egyiket 35 évesen, bár megtehetné hogy leválik otthonról, az anyja tartja el, beviszi a számítógépe elé az ételt. A következővel nem lehetett tervezni, mert ott tartott, hogy haverok, buli fanta. A harmadik olyan félénk volt, hogy ha vele maradok évek múlva se lett volna belőle kapcsolat. A következő csak interneten akart kommunikálni. Az utolsó előtti egy évet vett el azzal, hogy azt hazudta családot akar, aztán kiderült mégsem, de a barátnő az kellet nei. A legutóbbi nyaraláskor lefoglaltatott velem szállást, mindent, aztán hirtelen lemondta egy olcsó kifogással. Ti hol tudtok ismerkedni? Hol vannak a felelősségteljes férfiak akiket nem ment fel a társadalom a hibáik alól? A netes társkeresőkön agresszív, idióta, 50-60 évesek írnak, vagy olyanok, akiknek a kapa kilóg a szájából, bunkók, tahók. „Magasak az elvárásaid” és hasonló örökzöldeket légy szíves ne is írjatok, mert már olyan lent vannak, de mit sem segít. Sőt, már nincsenek is, csak annyi hogy hasonló intellektuális szinten legyen. Diplomás nő vagyok, nem volt soha nálam kitétel a diploma a férfi részéről, de amilyen helyesen írni se tudó, kb. 20 szókinccsel rendelkező, agresszív buta emberek írnak, az felháborító. Ha megmondom a 60 éves férfinek, hogy a saját korosztályában keresgéljen, felháborodik és kioszt. Ha megmondom egy szakmunkásnak (előtte beszélgetek vele persze) hogy ne haragudjon de nem lenne közös témánk ha utálja a színházat, könyveket, koszt, leanyáz, lek…váz, és hadd ne mondjam milyen alpári hangot üt meg, hozva a farmát….tulajdonképpen ezzel is erősítve a szabályt. Fesztiválokon, rendezvényeken nem lehet ismerkedni, mert már mindenhova párokban járnak az emberek. Olvastam, hogy a 72-75-ös születésűeknek van a legtöbb problémája a társkereséssel. Eljárok sok helyre, de semmi.

Már beszéltem pszichológusokkal, szakemberekkel, mi lehet az oka, hogy ilyeneket vonzok be, fogok ki sorozatban, rengeteget olvastam a titoktól kezdve a Hellinger terápiákig, stb., válasz sehol nincs rá. Azt mondják vagy karma, vagy bevonzás, de senki nem tud okosat mondani. A netes társkeresők mind vicc, szánalmasak, mintha mentálisan beteg és perverz emberek gyűjtőhelye lenne. Sokan írják, mondják, hogy a társadalom beteg, az internet a társadalom tünete, de ez egyénileg nem hiszem, hogy bárkit is vigasztalna.

A fentiek miatt már lemondtam a gyerekvállalásról, mert mindenkivel az ember végigjátssza az 1—2 év ismerkedési fázist, aztán kiderül a jelöltekről, hogy hazudnak végig, nem is akarnak családot, gyereket, még komoly kapcsolatot se, csak „úgy elvannak sztori”. Elsősorban a nőket kérdezem, akik hasonló cipőben járnak, nektek ezek után milyne jövőképetek van? És hol vannak a normális férfiak? És a normális férfiak és nők miért nem találnak egymásra???



#ismerkedés #netes társkeresők
2014. júl. 28. 10:00
 21/100 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Én is azt mondom, hogy amelyik pasit 30-40 évesen még/már nem fogták ki, azzal valami baj van. Elismerem: velem is, de ez egyéni problémám. Viszont hasonlóan vélekedek az ellenkező nemről is.
2014. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 A kérdező kommentje:

Kecskelovas és cAm008 inkább duguljatok el, menjetek más kérdést feltevőt cseszegetni ha csak ehhez értetek hogy osztjátok az észt.

Huszonévesen is kerestem, de akkor meg olyanokat fogtam ki, akik nem akartak sehogy sem családot, haverok, buli volt, de megállapodni abszolút nem. A huzsonévesek még nem akarnak, az elváltak meg már nem akarnak. Akkor ki is itt a hibás?

Érdekes főleg férfiak válaszolnak, elsősorban nők válaszát várnám, akikkel értelmesen lehet kommunikálni,és nem a földbe döngölik az embert, mint itt egyesek, csak mert nem tudnak gondolatébresztő válaszokat adni. A többieknek köszönöm az eddigieket, valóban igaz, hogy 35-40 körül már csak elváltak vannak, vagy aki nem vált el az zizis, valami miatt agglegény. Tudjátok milyen sok férfi van aki az anyjával él 40 évesen is, mert lusta leválni, mert anyuci kiszolgálja, és így kényelmes neki? Vagy akinél nulla önismeret van, bombanőket keres, ő meg satnya, buta, ronda? Vagy akik átvágják a nőket, házasságot hazudoznak, családalapítást aztán meg eszük ágában sincs, csak a nők drága idejét húzzák?...

2014. júl. 28. 11:03
 23/100 anonim ***** válasza:
94%

Az egyetértő 37/F vagyok:


1. Akkor írogatok ide, amikor kedvem tartja.

2. Nem tudom milyen kávézaccból kiolvasva feltételezted hogy egyedülálló vagyok, téves lett a diagnózis.

3. Kezdem érteni az egyik okot, a modorod, még így anonim formában is, hagy némi kívánni valót maga után.


Nálam okosabb emberek mondták egyszer, hogy a választásaink minket is minősítenek. Úgyhogy csak finoman vagdalkozz szerintem, nehogy megvágd magad.

37 F

2014. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
88%
A válaszaidat olvasva, már én sem értem, miért nem találtál párt. Pedig te olyan hibátlan vagy, és igazad van, MINDIG másban van a hiba. Miért nincs ennyi önismeretük nem? Legalább fele annyi lenne, mint neked. Én kívánom neked, hogy találj magadnak egy olyan párt, aki pont ugyanolyan hibátlan, mint te. :)
2014. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 A kérdező kommentje:
37/F értelmes, segítő válaszokat írj, ne pocskondiázz meg mondj értékítéletet úgy, hogy nem is ismersz. Ne engem minősíts, hanem amiről írok, az egy társadalmi jelenség, csak előbb ezt fel kellene fognod. A negatív stílust pedig te kezdted. Én ha egy ilyen kérdésre válaszolnék, nem azzal kezdeném, hogy az illetőt szidom, hogy biztos csak ő a hibás zizi, mert ennyi idősen nem talált senkit akivel lehetne családot alapítani. Ugyanis lehet kívülálló oka is. Sok nő van hasonló cipőben. A modorom csak a beszólogatósakkal ilyen, a többieknek köszönöm a normális válaszokat.
2014. júl. 28. 11:10
 26/100 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, a 27 éves lány vagyok, a 60%-os:) De aranyos vagy, több oka van, hogy csak valójában tini, szűz fiúktól kapsz választ:


1. nyári szünet van, és hétfő délelőtt, a többiek dolgoznak (én pl. hétfőnként nem:D)

2. ez a szex/szerelem témakör, tele trollokkal, megkeseredett kisfiúkkal (csekkold a kérdéseket)

3. én leírtam neked, mit gondolok, és a korombeli lányok is így látják a dolgot.


Szerintem próbálj magadért élni inkább, nem pedig párt keresni.:) Én ugyan még csak 27 vagyok, de volt egy borzalmas csalódásom egy éve, aztán rájöttem, hogy én választottam azt a fiút, ezentúl másként kell választanom!

És pár hete találkoztam egy pont velem egyidős, okos, jóképű, többdiplomás, törtető, humoros, kreatív, sikeres, értelmiségivel, tehát akivel mindenben egyezünk. Persze lehet, hogy nem maradunk együtt, de legalább van remény arra, hogy nem kelt még el mind;)

2014. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Azért méltóztattam a kérdésedhez hozzászólni, mert némi kompetenciát érzek hozzá: 39 éves, elvált (bár gyerekes), egzisztenciával és stabil háttérrel rendelkező férfi vagyok, akinek nincs lelki baja, a gyerekeimmel és az exemmel normális, jó kapcsolatban vagyok és ha találnék korombéli nőt, akit lehet szeretni, szívesen vállalnék még gyereket :-P

Viszont te se perc alatt bizonyítottad, hogy nem ez a kategória vagy, bármennyire is azon siránkozol, hogy ilyet keresel.

2014. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 A kérdező kommentje:
Kecskelovas, szerintem inkább írj egy olyan saját kérdést, hogy miért nem tetszik a kérdezőknek, ha beszólogatsz nekik ahelyett, hogy normális, segítő válaszokat adnál. Ha ennyire unatkozol, szerintem szállj le az én kérdésemről, keress más kérdéseket megválaszolni,ott oszd az észt, van itt még százezer más kérdés, vagy beragadt nálad itt a lemez? Más kérdésnél jobban várnak hidd el..
2014. júl. 28. 11:14
 29/100 anonim ***** válasza:
Szerintem néhány válaszba többet láttál bele, mint ami. Tudod a szavak csak szavak, de a felfogásod teljesen mássá teheti "őket", mint ami a válaszadó szándéka volt. De egyértelmű, hogy a válaszolóban van a hiba, a te felfogásodban biztos nem.
2014. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 A kérdező kommentje:

cam008 te is inkább ugorj át más kérdésre, ahol jobban várnak kecskelovassal együtt.Csak magatokat égetitek itt, a negatív fröcskölő hozzáállásotokkal. Irogathattok még ide, de vállaljátok magatokért a felelősséget. Keressetek más kérdezőt akit szidhattok. Egy idő után úgyis ki fog fogyni az eszköztáratok... ennyi.

Kedves 27 éves lány,köszi, neked voltak a legjobb építő hozzászólásaid, kívánom, hogy sikerüljön a mostani kapcsolatod. Sajnos tényleg az van, hogy 30 év alatti diplomás férfiak kis része akar elköteleződni, és a média, a mai világ szelleme is ezt diktálja, hogy éldd ki magad, ne kösd le magad, és a kapcsolatok is a fogyasztói társadalom szisztémája alapján köttetnek, a dobd el majd lesz másik elv alapon. A másik alapprobléma, hogy a férfiakat nem hajtja a tatár, mert nem ők szülnek, nem pk esnek ki a munkából évekre gyerekszülés után, ők még 40-45 évesen is találnak épp családalapításra készülő huszon vagy harmincévest, de inkább minél fiatalabbat. Egy harmincas-negyvenes nőnek viszont az életkora miatt csökkennek a "piaci" értékei, nem tudja egy huszonévessel felvenni a versenyt minél idősebb, annál rosszabb a helyzet. Nézzétek meg a társkeresőket, 40-50 közötti elvált vagy nem elvált férfiak nem harmincas nőket, hanem huszonéveseket keresnek ismerkedésre. Az elvált gyerekkel rendelkező harmincas nők pedig, mivel a gyerek általában az anyánál marad, nehezen találnak párt, mert míg egy férfi szabadon vadászhat gyerekes vagy gyermektelen nőre, addig a férfiak nehezen vállalják be a nőt más férfitől származó gyerekkel. Gyerekes ismerőseim mondják, hogy ha megtudja a másik hogy gyereke van, menekülőre fogják. Ezek amiket leírok, társadalmi problémák.

2014. júl. 28. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!