Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-40 évesek! Hol tudtok normális férfiakkal ismerkedni? És vannak-e egyáltalán? Ha igen, hol bújkálnak?

Figyelt kérdés

30-40 évesek válaszát várom. 39 évesen olyan férfisorozatot fogok ki, nem értem miért. Az egyiket 35 évesen, bár megtehetné hogy leválik otthonról, az anyja tartja el, beviszi a számítógépe elé az ételt. A következővel nem lehetett tervezni, mert ott tartott, hogy haverok, buli fanta. A harmadik olyan félénk volt, hogy ha vele maradok évek múlva se lett volna belőle kapcsolat. A következő csak interneten akart kommunikálni. Az utolsó előtti egy évet vett el azzal, hogy azt hazudta családot akar, aztán kiderült mégsem, de a barátnő az kellet nei. A legutóbbi nyaraláskor lefoglaltatott velem szállást, mindent, aztán hirtelen lemondta egy olcsó kifogással. Ti hol tudtok ismerkedni? Hol vannak a felelősségteljes férfiak akiket nem ment fel a társadalom a hibáik alól? A netes társkeresőkön agresszív, idióta, 50-60 évesek írnak, vagy olyanok, akiknek a kapa kilóg a szájából, bunkók, tahók. „Magasak az elvárásaid” és hasonló örökzöldeket légy szíves ne is írjatok, mert már olyan lent vannak, de mit sem segít. Sőt, már nincsenek is, csak annyi hogy hasonló intellektuális szinten legyen. Diplomás nő vagyok, nem volt soha nálam kitétel a diploma a férfi részéről, de amilyen helyesen írni se tudó, kb. 20 szókinccsel rendelkező, agresszív buta emberek írnak, az felháborító. Ha megmondom a 60 éves férfinek, hogy a saját korosztályában keresgéljen, felháborodik és kioszt. Ha megmondom egy szakmunkásnak (előtte beszélgetek vele persze) hogy ne haragudjon de nem lenne közös témánk ha utálja a színházat, könyveket, koszt, leanyáz, lek…váz, és hadd ne mondjam milyen alpári hangot üt meg, hozva a farmát….tulajdonképpen ezzel is erősítve a szabályt. Fesztiválokon, rendezvényeken nem lehet ismerkedni, mert már mindenhova párokban járnak az emberek. Olvastam, hogy a 72-75-ös születésűeknek van a legtöbb problémája a társkereséssel. Eljárok sok helyre, de semmi.

Már beszéltem pszichológusokkal, szakemberekkel, mi lehet az oka, hogy ilyeneket vonzok be, fogok ki sorozatban, rengeteget olvastam a titoktól kezdve a Hellinger terápiákig, stb., válasz sehol nincs rá. Azt mondják vagy karma, vagy bevonzás, de senki nem tud okosat mondani. A netes társkeresők mind vicc, szánalmasak, mintha mentálisan beteg és perverz emberek gyűjtőhelye lenne. Sokan írják, mondják, hogy a társadalom beteg, az internet a társadalom tünete, de ez egyénileg nem hiszem, hogy bárkit is vigasztalna.

A fentiek miatt már lemondtam a gyerekvállalásról, mert mindenkivel az ember végigjátssza az 1—2 év ismerkedési fázist, aztán kiderül a jelöltekről, hogy hazudnak végig, nem is akarnak családot, gyereket, még komoly kapcsolatot se, csak „úgy elvannak sztori”. Elsősorban a nőket kérdezem, akik hasonló cipőben járnak, nektek ezek után milyne jövőképetek van? És hol vannak a normális férfiak? És a normális férfiak és nők miért nem találnak egymásra???



#ismerkedés #netes társkeresők
2014. júl. 28. 10:00
 41/100 A kérdező kommentje:

Kecskelovas, c008 és hasonlók, nyugodtan írogassatok egymásnak, én a hasznos, értelmes,előrevivő válaszokat tekintem mérvadónak, még ha kritikusak is, ti pedig legyetek el jól magatokkal.

A többiek válaszait várom, akikkel lehet a témában beszélgetni.

2014. júl. 28. 11:55
 42/100 anonim ***** válasza:
76%

A 32-es vagyok.

Sajnálom, hogy adatot, konkrét segítséget, hasznosítható választ nem tudtam adni - mondom, a nőismerőseim is keresik a választ. Egyébként az egyiküknél pár éve próbálkoztam, de szinte kiröhögött. :(

2014. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
89%

Beszélgessetek:


Kérdező: A társadalom a hibás!

Válaszolók: Ja, meg a médija.

K: Meg a férfiak nagyrésze!

V: Meg a Zorbán Viktor!

K: Meg a diploma is hibás!

V: Meg a trollok!

K: Meg a KecskeLovas!

V: Meg az ismételgetés!

K: Meg az exfeleségek!

V: Meg a locsolkodás!

K: Jajj válaszoló, olyan jó veled beszélgetni.

V: Köszönöm, veled is, hiszen annyi új gondolatot ébresztettél bennem. Például, hogy a társadalom a hibás.

K: Ugye? Ez a társadalom, ejnye...

V: Hát igen, ez a társadalom...

K: Meg az exfeleségek.

V: Igen, ők is, meg persze a válaszolók.

2014. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 A kérdező kommentje:
Kedves 32-es! Nem baj, hogy nem tudtál adni konkrét segítséget, a saját tapasztalat leírása is segítség. Meg az hogy korrekten állsz a kérdéshez. Én biztos nem röhögöm ki azokat akik próbálkoznak, amúgy finoman is meg lehet mondani ha valaki nem jön be. És azóta Te se találtál senkit? A másik férfi oldalról mik a problémák?
2014. júl. 28. 12:02
 45/100 anonim ***** válasza:
59%

Pont a kritikus válaszok miatt hisztizel és ezáltal még meg is hazudtolod magad ... Rendszeresen jelen vagyok ezen az oldalon, ismerem kecskelovas hozzászólásait és legtöbbször nem tetszettek, nem értettem velük és a stílusával egyet, de ez jelen kérdésnél megváltozott ...

És még valami van, amit 100-ből egyszer szoktam mondani itt embereknek, bár lehetne többször is, de most muszáj-nak érzem: Kedves Kérdező! Nem tudunk neked tanácsot adni, nem is lehet, mivel a hiba belőled fakad: buta vagy ...

2014. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 A kérdező kommentje:

Egy újabb gyöngyszem a férfiak eme nemes képviselőjétől, most kaptam a cseten az egyik netes társkerin: "milyen bugyi van most rajtad? Nekem szürke, mint a agyam."

Na! Tessék, ismerkedjetek Ti, ilyen férfiakkal! Ha kaptok ezekből vagy 100 dózist, még az életkedvetek is elmegy örökre a társkereséstől, és itt kérdőjeleződik meg, hogy hol vagytok "normális férfiak" Nem hiszem hogy a nők a neten ilyen kérdésekkel robbannának be komolyan ismerkedni a férfiakhoz, hogy pl. " mutasd a gatyád, megmondom ki vagy"! vagy amekkora a f...ad, annyit is érsz...Miért van az hogy a netes társkeriken 10-ből 9 de majdnem 10 férfi ilyen???

2014. júl. 28. 12:08
 47/100 A kérdező kommentje:

ca008 ne itt legyél nagymenő, megadom a telszámom és majd élesben kiderül mennyire vagyok "buta". Nyugodtan írogass még, ha nem vennéd észre senki nem reagál rátok, olyan mintha kecskelovassal egymásnak üzengetnétek.További jó írogatást, irkáljatok egymásnak priviben.

Én a többiek véleményére vagyok kíváncsi, akik érdekes és hasznos dolgokat írnak, még ha kritikákat is...

2014. júl. 28. 12:11
 48/100 A kérdező kommentje:
35-ös, igazad van, te kicsit spirituálisan közelíted meg a kérdést, szívesen beszélgetnék veled priviben is, hogy diplomás nőként miért nehezebb ismerkedni mint diplomás férfiként? Ha van még tapasztalatod, szívesen várom. Te hol ismerkedsz? Te is elfogadtad a sorsod már így?
2014. júl. 28. 12:14
 49/100 anonim ***** válasza:
76%

Őőőő ... én látom rosszul a kérdést? Éppen egy elég velőset reagáltál nekem ... ismét meghazudtolod magad :-D :-D

De add nyugodtan a számod ... amikor nagyon nincs más dolgom lehet felhívlak ... ;-)

2014. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
88%
Akkor te senki vagy? Amúgy meg ha nem is reagál senki, abban azért biztos vagyok, hogy te olvasod. Nekem ennyi elég, hiszen nem másnak írom, hanem neked. Te meg úgysem tudod figyelmen kívül hagyni, még ha azt is írod.
2014. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!