Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-40 évesek! Hol tudtok normális férfiakkal ismerkedni? És vannak-e egyáltalán? Ha igen, hol bújkálnak?

Figyelt kérdés

30-40 évesek válaszát várom. 39 évesen olyan férfisorozatot fogok ki, nem értem miért. Az egyiket 35 évesen, bár megtehetné hogy leválik otthonról, az anyja tartja el, beviszi a számítógépe elé az ételt. A következővel nem lehetett tervezni, mert ott tartott, hogy haverok, buli fanta. A harmadik olyan félénk volt, hogy ha vele maradok évek múlva se lett volna belőle kapcsolat. A következő csak interneten akart kommunikálni. Az utolsó előtti egy évet vett el azzal, hogy azt hazudta családot akar, aztán kiderült mégsem, de a barátnő az kellet nei. A legutóbbi nyaraláskor lefoglaltatott velem szállást, mindent, aztán hirtelen lemondta egy olcsó kifogással. Ti hol tudtok ismerkedni? Hol vannak a felelősségteljes férfiak akiket nem ment fel a társadalom a hibáik alól? A netes társkeresőkön agresszív, idióta, 50-60 évesek írnak, vagy olyanok, akiknek a kapa kilóg a szájából, bunkók, tahók. „Magasak az elvárásaid” és hasonló örökzöldeket légy szíves ne is írjatok, mert már olyan lent vannak, de mit sem segít. Sőt, már nincsenek is, csak annyi hogy hasonló intellektuális szinten legyen. Diplomás nő vagyok, nem volt soha nálam kitétel a diploma a férfi részéről, de amilyen helyesen írni se tudó, kb. 20 szókinccsel rendelkező, agresszív buta emberek írnak, az felháborító. Ha megmondom a 60 éves férfinek, hogy a saját korosztályában keresgéljen, felháborodik és kioszt. Ha megmondom egy szakmunkásnak (előtte beszélgetek vele persze) hogy ne haragudjon de nem lenne közös témánk ha utálja a színházat, könyveket, koszt, leanyáz, lek…váz, és hadd ne mondjam milyen alpári hangot üt meg, hozva a farmát….tulajdonképpen ezzel is erősítve a szabályt. Fesztiválokon, rendezvényeken nem lehet ismerkedni, mert már mindenhova párokban járnak az emberek. Olvastam, hogy a 72-75-ös születésűeknek van a legtöbb problémája a társkereséssel. Eljárok sok helyre, de semmi.

Már beszéltem pszichológusokkal, szakemberekkel, mi lehet az oka, hogy ilyeneket vonzok be, fogok ki sorozatban, rengeteget olvastam a titoktól kezdve a Hellinger terápiákig, stb., válasz sehol nincs rá. Azt mondják vagy karma, vagy bevonzás, de senki nem tud okosat mondani. A netes társkeresők mind vicc, szánalmasak, mintha mentálisan beteg és perverz emberek gyűjtőhelye lenne. Sokan írják, mondják, hogy a társadalom beteg, az internet a társadalom tünete, de ez egyénileg nem hiszem, hogy bárkit is vigasztalna.

A fentiek miatt már lemondtam a gyerekvállalásról, mert mindenkivel az ember végigjátssza az 1—2 év ismerkedési fázist, aztán kiderül a jelöltekről, hogy hazudnak végig, nem is akarnak családot, gyereket, még komoly kapcsolatot se, csak „úgy elvannak sztori”. Elsősorban a nőket kérdezem, akik hasonló cipőben járnak, nektek ezek után milyne jövőképetek van? És hol vannak a normális férfiak? És a normális férfiak és nők miért nem találnak egymásra???



#ismerkedés #netes társkeresők
2014. júl. 28. 10:00
 71/100 A kérdező kommentje:
drága 32-es! Nagyon aranyos vagy, gyere repülj ide :-)))) na tudom már miért kellett ezt a kérdést feltennem :-))) megtaláltuk egymást :-)
2014. júl. 28. 13:50
 72/100 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan férfi vagyok, nem az én válaszomat kérted. Végigolvastam, amit írtál, és igazából megnyugtató, hogy ilyenek az elvárásaid, én nem érzek az elvárásaidban irreálisat.

Kár, hogy a nők többségének, (főleg fiatalabbak), nem ilyenek az elvárásaik.

Bár ezzel nem sokat segítettem, de tényleg megnyugtató érzés látni, hogy van, akinek ez kell.

30+ /F

2014. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
64%

72-es vagyok. Még annyit tennék hozzá, az anyjuktól leválni nem tudást nem kéne annyira negatív színben feltüntetni. Az a szerencsétlen férfi nem tehet róla, hogy születésétől kezdve magához láncolta az anyja, aki saját tulajdonának tekinti. Ezt hihetetlenül nagy munka legyőzni, és hosszú évekig eltarthat. Erről azok a nők tehetnek, akik valamiért a gyerekükben látják életük értelmét és úgy nevelik fel, mintha azt akarnák elérni, hogy örökre ott maradjon mellettük. Ezt, mint problémát nem kéne csak úgy lazán említgetni, mások komoly szenvedése van mögötte, akik nem értik, miért mégsem olyan a világ, mint amibe a család születése óta belenevelte. Ezt felismerni sem semmi, és tenni ellene sem.

Ettől függetlenül természetesen a leválás lenne a cél, de csak akkor valósítható ez meg, ha NORMÁLIS emberekkel találkozik ez a férfi, akik ebben segítenek neki, ellátják információval ehhez, stb. Ez pedig a mai társadalomban ritka, mert mindenki elvan a kis dolgaival ahelyett, hogy észrevegye mások súlyos problémáit, nem hogy még valami tanácsot, segítséget nyújtson.

2014. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
64%
No és a külsőt tekintve mik az elvárásaid?
2014. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
76%

#73:

Ne mondja már senki, hogy egy felnőtt férfi, akinek céljai vannak az életben, mind egzisztenciálisan, mind párkapcsolati téren, az harmincpár éves korára nem képes önálló életre. Ott kezelésre szoruló mentális probléma van :-P

2014. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
64%

75. Sajnos nem értesz hozzá. Nem mondhatni, hogy nem érzi úgy néha az ember, hogy belehülyül ebbe, de ha veled történne ez, akkor értenéd. Így a páholyból könnyű bekiabálni, hogy mit kéne csinálnia a másiknak!

Nem mentális probléma, ha valakit burokban neveltek, és nehezen képes ahhoz igazodni, hogy nem olyan a valóság, ahogy azt a drága jó szülei születésétől kezdve folyamatosan beállították nála. Attól még lehetnek céljai, de a megvalósítás csúszhat emiatt. Ez komoly dolog, komoly téma!

2014. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
76%

#76:

Pontosan ezt mondom, hogy komoly dolog, amiben simán akár egy szakember segítségét lehet kérni. Tekintve, hogy nem egészséges ...

Az meg, hogy mennyire a páholyból kiabálok be, nem tudhatod :-P ...

2014. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
88%
Én is rendes normális pasi vagyok de még sem találnak meg a csajok. 41.F
2014. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
83%

32F diplomás vagyok, de ez magában semmit nem jelent!

Voltam fejlesztőmérnök, laborvezető helyettes, közmunkás, erdészetben favágó, mezőgazdasági segédmunkás, utcaseprő, benzinkutas, irodai ügyintéző, folyószabályozásnál kulimunkás, jelenleg vegyészmérnökként dolgozom.


Számodra a diploma a fontos, vagy maga a jól fizető állás?


Első kapcsolatomat 26 évesen sikerült összehozni, 3 hét alatt vége lett. Érdekes mód pont a laborvezető helyettesi állásom megszűnésekor...

A "nélkülözési" időszakban röpke 4,5 évben, mikor jöttek mentek az átmeneti munkák, szintén nem kellettem senkinek sem. Egy társkeresőn oldalon te megsértődsz a beszólásokon, nekünk erre semmi jogunk, mikor minden második kérdésben a fizetésünkről érdeklődnek a gyengébb nem tagjai.

Érdekes dolognak tartóm, hogy amíg a végzettségemet tudják csak, de a keresetem összegét nem addig szimpatikus és jó fej vagyok. Amint kiderül röpke 110 000-et kapok kézhez, egy szó nélkül eltűnnek a hölgyemények. Kerestem 360 000-at is, jártam szolgálati BMW-el, akkor még az utcán is leszólítottak a hölgyek. Meglepő mód a jelenlegi 10éves kocsim nem vált ki ilyen hatást, biztos bennem a hiba.


Hab a tortán 12 év önálló élet után visszaköltöztem édesanyámhoz. Jelenleg "anyuci pici fia" vagyok...

Ez a válaszoló hölgyek szemében mentális hiba, vagy anyagi, kérdező te erről miként vélekedsz?


110 000-et keresek, albérlet árak 70 000 körül mozognak, 50négyzetméteres lepusztult kis lakás + rezsi! Itthon 50 000-ből kijövők, fizetem a számlákat, bevásárolok, a kis szobácskám magában 46 négyzetméteres, külön fürdő, stb.

Igen egy újabb nagy "jellemhiba", édesanyám pont most hozott nekem ebédet a gép mellé.


180cm magas és 80kg vagyok, napi 10km-ert futok + kutyás edzés, de sportosnak nem mondanám magam inkább átlagosnak.

Az idősebb hölgyek (36-50) mindenhol bepróbálkoznak, illetve a ducik is. Tegnap például egy kávézóban akart felszedni egy kb. 60-as nénike, 40 000-et ajánlott, mint kiderült "zserbós" helyen ittam a feketémet. A normális, helyes nőknek sajnos nem kellek.


Kérdező inkább örüljél neki, hogy ennyi kapcsolatod volt, én nem jutok egyről a kettőre. Ennyit arról, hogy a férfiaknak könnyebb!

2014. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
68%

#79:

Ez vagy kamu, vagy nagyon gáz vagy ... de inkább az első ...

2014. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!