Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-40 évesek! Hol tudtok normális férfiakkal ismerkedni? És vannak-e egyáltalán? Ha igen, hol bújkálnak?

Figyelt kérdés

30-40 évesek válaszát várom. 39 évesen olyan férfisorozatot fogok ki, nem értem miért. Az egyiket 35 évesen, bár megtehetné hogy leválik otthonról, az anyja tartja el, beviszi a számítógépe elé az ételt. A következővel nem lehetett tervezni, mert ott tartott, hogy haverok, buli fanta. A harmadik olyan félénk volt, hogy ha vele maradok évek múlva se lett volna belőle kapcsolat. A következő csak interneten akart kommunikálni. Az utolsó előtti egy évet vett el azzal, hogy azt hazudta családot akar, aztán kiderült mégsem, de a barátnő az kellet nei. A legutóbbi nyaraláskor lefoglaltatott velem szállást, mindent, aztán hirtelen lemondta egy olcsó kifogással. Ti hol tudtok ismerkedni? Hol vannak a felelősségteljes férfiak akiket nem ment fel a társadalom a hibáik alól? A netes társkeresőkön agresszív, idióta, 50-60 évesek írnak, vagy olyanok, akiknek a kapa kilóg a szájából, bunkók, tahók. „Magasak az elvárásaid” és hasonló örökzöldeket légy szíves ne is írjatok, mert már olyan lent vannak, de mit sem segít. Sőt, már nincsenek is, csak annyi hogy hasonló intellektuális szinten legyen. Diplomás nő vagyok, nem volt soha nálam kitétel a diploma a férfi részéről, de amilyen helyesen írni se tudó, kb. 20 szókinccsel rendelkező, agresszív buta emberek írnak, az felháborító. Ha megmondom a 60 éves férfinek, hogy a saját korosztályában keresgéljen, felháborodik és kioszt. Ha megmondom egy szakmunkásnak (előtte beszélgetek vele persze) hogy ne haragudjon de nem lenne közös témánk ha utálja a színházat, könyveket, koszt, leanyáz, lek…váz, és hadd ne mondjam milyen alpári hangot üt meg, hozva a farmát….tulajdonképpen ezzel is erősítve a szabályt. Fesztiválokon, rendezvényeken nem lehet ismerkedni, mert már mindenhova párokban járnak az emberek. Olvastam, hogy a 72-75-ös születésűeknek van a legtöbb problémája a társkereséssel. Eljárok sok helyre, de semmi.

Már beszéltem pszichológusokkal, szakemberekkel, mi lehet az oka, hogy ilyeneket vonzok be, fogok ki sorozatban, rengeteget olvastam a titoktól kezdve a Hellinger terápiákig, stb., válasz sehol nincs rá. Azt mondják vagy karma, vagy bevonzás, de senki nem tud okosat mondani. A netes társkeresők mind vicc, szánalmasak, mintha mentálisan beteg és perverz emberek gyűjtőhelye lenne. Sokan írják, mondják, hogy a társadalom beteg, az internet a társadalom tünete, de ez egyénileg nem hiszem, hogy bárkit is vigasztalna.

A fentiek miatt már lemondtam a gyerekvállalásról, mert mindenkivel az ember végigjátssza az 1—2 év ismerkedési fázist, aztán kiderül a jelöltekről, hogy hazudnak végig, nem is akarnak családot, gyereket, még komoly kapcsolatot se, csak „úgy elvannak sztori”. Elsősorban a nőket kérdezem, akik hasonló cipőben járnak, nektek ezek után milyne jövőképetek van? És hol vannak a normális férfiak? És a normális férfiak és nők miért nem találnak egymásra???



#ismerkedés #netes társkeresők
2014. júl. 28. 10:00
 51/100 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, nem értelek (a 27 éves lány vagyok). Megértem, hogy meg vagy keseredve a férfiak miatt, van rá okod biztosan. De: egy diplomás nő mit keres egy társkeresőn?! Neked nem a prolik között kellene ismerkedned, erre még nem gondoltál? Vagy, ha már ennyire panaszkodsz és el vagy kenődve a sorsod miatt, miért nem fogadod el inkább azt?


Így csak örökké küzdesz majd magaddal, mi lenne, ha letennél egy időre az ismerkedésről, aztán majd jön vagy nem jön a Nagy Ő. Ha nem jön, akkor ez volt az élet, diplomás vagy, az Isten szerelmére, nincs neked rendes munkád, amiben ki tudsz teljesedni? De! Akkor meg?:)

2014. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
76%

#51:

:-D Bocs! Ne vedd kötözködésnek te is ;-)

De diplomásként miért ne ismerkedhetne társkeresőn? Évekig ismerkedtem netes társkeresőkön, elég jó sikerrel.

Az én keresési feltételeim úgy kezdődtek, hogy 40 feletti, minimum 2 diplomás, egyedülálló! Jó pár hosszabb és rövidebb kapcsolatom volt ilyen oldalakról és folyamatosan ismerkedtem a paramétereknek megfelelő hölgyekkel.

2014. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
52: mert ő maga írja, hogy csak őrültek találják meg, és diplomásként annyi lehetősége van ismerkedni olyan helyeken, ahol magasabb intellektussal rendelkezők vannak (munkahelye, networkje, színház, akármi). Bár továbbra is fenntartom, hogy ezen a hülye oldalon mindig akad egy kivétel, hogy "de én is", de valójában eleve több a proli, mint az értelmiségi, így a társkeresőn meg koncentrálódnak is.:)
2014. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:

A 32-es vagyok.

Az említett elutasítás óta volt barátnőm, de jelenleg ismét egyedülálló vagyok (én szakítottam, és lehet, hogy életem legnagyobb hibáját követtem el).

Sokáig társkeresőztem, nemrég töröltem magam. Aki nekem tetszett, annak én nem tetszettem, akinek én tetszettem, ő nekem nem. (Volt egy nő, aki azt mondta, hogy a társkeresőn a "genetikai hulladékok" vannak. Erre mondtam neki: De hát Te is fönt vagy... Erre nem reagált.)

Volt néhány randim, de mindössze 4 hónap volt a max. kapcsolat (Nem állítom, hogy a nőkkel volt a baj).

Akikkel találkoztam - 1 kivétellel - emberileg teljesen rendben voltak, tehát mint randi nem volt sikeres, de nem tudok borzasztó beszámolókat írni róluk.

Két nőismerősöm egymástól függetlenül azt mondta, hogy sok társkeresőzős nőnek (ahogyan nekik is) szükségük van a virtuális bókokra (nem a durva üzenetekre gondoltak, hanem az emberi üzenetekre), és még az átlag alatti pasiktól is jólesik nekik az ilyesmi (szóval ezt nem én az én sértettségem mondatja velem, hanem nők mondták). Én is tapasztaltam olyat, hogy csak az előbbiek miatt van fönt valaki a társkeresőn. De tudok jó példát is: egy jó barátom 6 éve ismerkedett meg a jelenlegi barátnőjével egy társkereső oldalon... Szóval: meg lehet találni a megfelelő embert, van rá esély.

Én azt tartom a netes társkeresőzés "hibájának", hogy túl direkt. Ha találkozom valakivel, rögtön méregetni kezdem (és ő is engem), és máris arra keresem a választ magamban, hogy összeillünk-e, ahelyett, hogy a valódi ismerkedésre figyelnénk. A való életben (jó esetben) ez nem ilyen direkt: megismerkedsz valakivel pl. egy társaságban, akivel beszélgetsz, találkozgatsz később... és talán kialakulhat valami.

Ennyi...

2014. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 A kérdező kommentje:
Kedves 27 éves lány! nincs más lehetőségem, csak a net. Olyan munkahelyen dolgozom, ahol 70 főből 65 nő, a maradék 5 férfi pedig családos. Járok rengeteg helyre, színházba, moziba, előadásokra,költi estekre, beszélgetős dolgokra, fesztiválokra, csinosnak mondott nő vagyok, koromnál kb. 8-10 évvel fiatalabbnak tűnök. Mindenhová párokban járnak. Ahová járok értelmiségi klubba, ott 50-60 évesek vannak vagy csak fiatal nők akik az én cipőmben járnak, ők is ilyen helyeken akarnak kifogni normális férfi, de hogyan, amikor meg se jelennek ilyen helyeken? Járok kirándulós klubba is, de oda is csak párok járnak. Fesztiválokon úgy szintén. Vagy ha férfiak haverokkal együtt lógnak, ott a sörözés meg a közös haverozás a cél, egy srác se fog kiválni a bűvös körükből, hogy tartós kapcsolatra ismerkedjen. Koncerten max. berúgott hapsikat látsz, ott a nagy hangerőtől két szót se lehet váltani, ilyen helyeken a pasik nőmustrára járnak, nem leendő feleségüket kiválasztani.
2014. júl. 28. 12:33
 56/100 anonim ***** válasza:

#53:

Nem értek veled egyet! Mint mondtam évekig voltam jelen több társkereső oldalon is és biztos a prolik többen vannak ott is, de nem akkora a különbség. Én legalább is a nőket tudom: közülük a legtöbb eléggé kvalifikált, egyébként pont azért is, mert ők tudnak normálisan ismerkedni ;-)

Egy okos, intelligens nő tudja kezelni - sőt inkább -, figyelmen kívül hagyni a bunkó parasztokat. Nem húzza fel magát rajtuk, hanem van annyi esze hozzá, hogy tudjon megfelelően szűrni. Nagyon sokszor nem is én találtam meg nőket, hanem ők voltak, akik rám írtak, mert az adatlapom alapján ki tudták szűrni, hogy nem a szexre hajtó, bunkó vagyok.

A társkeresőkön azok csalódnak és azok dühöngenek, akiknek nincs elég eszük és kvalitásuk azt normálisan használni ...

2014. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 A kérdező kommentje:

cam008 lehet neked nagy szerencséd van, de te fehér holló lehetsz,és férfiként alapból jobbak az esélyeid.

Színházban hol ismerkedjek? Az alatt az 5 perc alatt, amikor beteszem a kabátot a ruhatárba? vagy a 10 perces szünetben, meg a nagy tömegben, vagy az előadás alatt rejtett mobiltelefonon üzengetéssel, vagy kézjeladással a sötétben? Eddig még egy férfi se jött oda hozzám, csak nem azért,mert férfiak egyedül nem járnak színházba?? Mert én még soha nem láttam színházba egyedül járó férfit akinek a homlokára az van írva:Na most becsajozok az első színházba egyedül járó nővel....

2014. júl. 28. 12:38
 58/100 A kérdező kommentje:
A netes társkeresőkkel alapvetően az a baj, hogy míg egya férfi arányaiban sokkal több normális,korrekt nővel találkozik, addig egy nőnek át kell magát rágnia sok idióta, perverz hülyén, míg egy-két normális befut, meg elkeserítőek a szexista férfiak, és csak rombolják a nők önbecsülését. Cam, ha Te is nőktől kapnál vagy 100 megalázó szexista beszólást meg sok kóklert kifognál, más lenne a véleményed.
2014. júl. 28. 12:44
 59/100 anonim ***** válasza:

Megnézed az előadást és utána beülsz a szomszédos művész kávéházba ... Előbb-utóbb melléd sodródik valaki, a téma adott az előző előadásból ...


Egyébként ne mondja már nekem senki, hogy egy csinos, intelligens nő képtelen bepasizni, amikor csak akar ... ne már ... férfiként én is megtudom tenni bármikor a fordítottját ... és állítólag nektek könnyebb :-P

2014. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
Hol és milyen néven talállak meg a társkeresőn? Írok Neked egy kedves üzenetet. :)
2014. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!