Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-40 évesek! Hol tudtok normális férfiakkal ismerkedni? És vannak-e egyáltalán? Ha igen, hol bújkálnak?

Figyelt kérdés

30-40 évesek válaszát várom. 39 évesen olyan férfisorozatot fogok ki, nem értem miért. Az egyiket 35 évesen, bár megtehetné hogy leválik otthonról, az anyja tartja el, beviszi a számítógépe elé az ételt. A következővel nem lehetett tervezni, mert ott tartott, hogy haverok, buli fanta. A harmadik olyan félénk volt, hogy ha vele maradok évek múlva se lett volna belőle kapcsolat. A következő csak interneten akart kommunikálni. Az utolsó előtti egy évet vett el azzal, hogy azt hazudta családot akar, aztán kiderült mégsem, de a barátnő az kellet nei. A legutóbbi nyaraláskor lefoglaltatott velem szállást, mindent, aztán hirtelen lemondta egy olcsó kifogással. Ti hol tudtok ismerkedni? Hol vannak a felelősségteljes férfiak akiket nem ment fel a társadalom a hibáik alól? A netes társkeresőkön agresszív, idióta, 50-60 évesek írnak, vagy olyanok, akiknek a kapa kilóg a szájából, bunkók, tahók. „Magasak az elvárásaid” és hasonló örökzöldeket légy szíves ne is írjatok, mert már olyan lent vannak, de mit sem segít. Sőt, már nincsenek is, csak annyi hogy hasonló intellektuális szinten legyen. Diplomás nő vagyok, nem volt soha nálam kitétel a diploma a férfi részéről, de amilyen helyesen írni se tudó, kb. 20 szókinccsel rendelkező, agresszív buta emberek írnak, az felháborító. Ha megmondom a 60 éves férfinek, hogy a saját korosztályában keresgéljen, felháborodik és kioszt. Ha megmondom egy szakmunkásnak (előtte beszélgetek vele persze) hogy ne haragudjon de nem lenne közös témánk ha utálja a színházat, könyveket, koszt, leanyáz, lek…váz, és hadd ne mondjam milyen alpári hangot üt meg, hozva a farmát….tulajdonképpen ezzel is erősítve a szabályt. Fesztiválokon, rendezvényeken nem lehet ismerkedni, mert már mindenhova párokban járnak az emberek. Olvastam, hogy a 72-75-ös születésűeknek van a legtöbb problémája a társkereséssel. Eljárok sok helyre, de semmi.

Már beszéltem pszichológusokkal, szakemberekkel, mi lehet az oka, hogy ilyeneket vonzok be, fogok ki sorozatban, rengeteget olvastam a titoktól kezdve a Hellinger terápiákig, stb., válasz sehol nincs rá. Azt mondják vagy karma, vagy bevonzás, de senki nem tud okosat mondani. A netes társkeresők mind vicc, szánalmasak, mintha mentálisan beteg és perverz emberek gyűjtőhelye lenne. Sokan írják, mondják, hogy a társadalom beteg, az internet a társadalom tünete, de ez egyénileg nem hiszem, hogy bárkit is vigasztalna.

A fentiek miatt már lemondtam a gyerekvállalásról, mert mindenkivel az ember végigjátssza az 1—2 év ismerkedési fázist, aztán kiderül a jelöltekről, hogy hazudnak végig, nem is akarnak családot, gyereket, még komoly kapcsolatot se, csak „úgy elvannak sztori”. Elsősorban a nőket kérdezem, akik hasonló cipőben járnak, nektek ezek után milyne jövőképetek van? És hol vannak a normális férfiak? És a normális férfiak és nők miért nem találnak egymásra???



#ismerkedés #netes társkeresők
2014. júl. 28. 10:00
 31/100 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Lenne egy olyan tanácsom hogy baráti körből,vagy ismerős pasival próbálkozz.Talán ez még bejöhet:)

Nem írtál magadról nem tudjuk hogy nézel ki,milyen ruhákat viselsz?

2014. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy az én válaszom nem mérvadó, mert férfi vagyok, de van néhány egyedülálló 30-as nőismerősöm. Szóval "csak" igazolni szeretném, hogy ez valóban társadalmi jelenség, és sok hasonló cipőben járó hölgy van. No persze ezzel az állítással még nem vagyok előrébb. :)

Ezek a hölgyek (konkrétan 3-ról van szó) viszonylag sokat járnak szórakozni: színházba, koncertre, bulikba, s volt amelyik társkeresőzött is. Okos, jó humorú, csinos nőkről van szó, és mindegyik vágyik egy társra, de hiába.

Ők is keresik a megoldást, a választ. Van, amelyik úgy véli, hogy talán túl nagy elvárásai vannak, alább is adott belőlük. No de meddig, mennyit faragjon az ember a saját igényeiből? Menjen bele bármilyen kapcsolatba csak azért, hogy legyen, mert fél, hogy egyedül marad (szerintem jó néhányan igennel válaszolnának erre)? Ez egy visszatérő kérdés nála. Olyan is van köztük, aki saját magával nincs rendben (komoly gyerekkori traumák, önértékelési problémák), s talán ez is oka a sikertelenségének.

Nincsenek könnyű helyzetben a nők, mert már kevés az igazi férfi (én sem vagyok az, nem én vagyok az, akiről álmodoznak a nők)... és kitiltana innen a Moderátor, ha idézném Csernust, aki jól jellemez bizonyos férfiakat.


Remélem, jönnek majd nők, akik hasznos tanácsokat adnak Neked. (Ja, én itthonról dolgozom, ezért tehettem meg, hogy válaszoljak.)

2014. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 27 éves lány!


1. Örülök, hogy ebben az országban rajtad kívül mindenkinek dolgoznia kéne hétfőként, aki nem diák, nem troll, vagy megkeseredett kisfiú.


2. Attól, hogy a korodbeli lányok így vagy úgy látják a dolgokat, az édes kevés. Én persze nem mondhatom, hogy a korombeli férfiak hogy látják a dolgokat, hisz csak egy munkanélküli, szűz kisfiú vagyok. Tudod még az is hülyeség, hogy egy korcsoportot vagy egy nemet beazonosítasz valamilyen gondolkodásmóddal, de hogy együtt a kettőt... Ja és tényleg, a nemen és korosztályon kívül semmi nem befolyásolja a gondolkodásmódot.



Kedves Kérdező!


Igen, beragadt a lemez. Amúgy is mi mással foglaljam el magamat hétfő 11 óra 27 perckor? Lehet nekem is olyanok véleményére kéne reagálnom, akik szerintem kis nyomi munkanélküli, szűz fiúk, és semmit nem jelent a véleményük.

2014. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
91%

A média a hibás!

Meg hogy még a 40 éves férfiaknak is a huszonéves lányok kellenek! Bezzeg a 25-27 éveseknek... azoknak a 39 éves!


De tudom, ha én írom bunkó vagyok, ha te, akkor egy társadalomkutató, aki ismeri mindenkinek és mindennek a mozgatórúgóját.

2014. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdező viccen kívül lehet társadalomkutató, hiszen diplomája van:)


Továbbra is azt mondom, hogy ne okold magad, sem a pasikat, sem a társadalmat, mert meg fogsz keseredni. Fogadd el, hogy te már így maradsz, ezt mérte rád az élet, majd legközelebb (ha lesz új életünk, nem tudom) jobban csinálod:)


Engem akadályoznak a diplomáim és az eszem a párkeresésben, mivel ezáltal vannak elvárásaim a másik felé, hogy ő is legyen okos, stb. De nem cserélném el az életutam azért, hogy legyen barátom. Ebbe gondolj bele, te elcserélnéd?:) Másnak meg nem adatik karrier, hanem csak a család. Te pedig mohón mindkettőt akarod.:)

2014. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim ***** válasza:

Kéredző!


A #7-es (első) válaszomban - biztos elkerülte a figyelmed - szerintem teljesen pozitívan álltam a kérdésedhez és építő jellegűnek szántam.


Viszont a Te stílusod, a beszólogatásod, az "aki nem az én seg..emet nyalja, menjen a pics@ba" stílusoddal kiharcoltad a többi válaszomat is ... amelyek egyébként, bármennyire is zavar, de sok igazságot takarnak.

Elküldeni próbálkozhatsz, de ez egy nyílt fórum, ide tetted fel a kérdésed, tehát bárki válaszolhat rá :-P

Egyébként meg, hogy ki-mit keres: biztos lehet ebben is általánosítani ... én évek óta 40 feletti egyedülálló nőket keresek kapcsolat céljából és rá sem nézek sem húszon, sem harminc évesekre :-P

2014. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 A kérdező kommentje:
Kedves 32-es, bár nem írtál jellemzőbb adatot, csak így tudom írni, de köszönöm válaszod, hogy korrekt vagy, és konkrétan a kérdésről írsz és nem engem szidsz mint kecskelovas, c008 meg a többi akik nincs egy értelmes mondatuk, és még mindig beragadt náluk a lemez. Köszi hogy osztod a véleményem, hogy ez tényleg társadalmi jelenség. Nagyon sok nő jár ebben a cipőben. Okosak, szépek, ügyesek, és már nem tudnak hova leadni az igényeikből, mert akkor konfrontálódnának magukkal. Nem akarom bántani a rendes férfiakat, mert sokan vannak, de a mai férfiállomány nagy részére az illik, amit Csernus is ír róluk. 30-40 évesen anyjukkal laknak, aki eteti őket, mos rájuk, eszük ágában sincs leválni, vagy ha van egy nő aki ki tudja őket onnan mozdítani, akkor meg úgy viselkednek az új családjukban is, mint az anyjukkal. Nagy részük minek venne tehenet, amikor tejet kap bármikor, hogy én is eme közhellyel éljek. Huszonévesen azon mérgelődtem, hogy miért nincs olyan akivel családot lehetne alapítani, negyven felé pedig azon, hogy miért nincs aki még akarna akár elváltan, akár nem.Férfiak, csak próbaként regisztráljatok már csak poénból a neten nőként, hogy megtapasztaljátok a másik oldalt. Mert házas, félrelépést kereső férfiak tömege fog nektek írni, meg perverzek, meg az első kérdése az lesz, hogy nálad vagy nálam, vagy kijelenti hogy ő még az anyjával lakik 40 évesen, vagy hogy elvált már 3 nőtől és mindenhova pottyantott gyerekeket, vagy hogy lelkibetegek, vagy hogy ő csak tinglitangli kapcsolatot akar? És még sorolhatnám, társadalmi és szociológiai tanulmányt lehetne írni az ilyen férfiakból.Mert ilyenek vannak a neten. Biztos nők közt is vannak hazug trógerek, meg pénzre hajtók, de sokkal kevesebben mint amennyi mentálisan beteg férfi van a világon. És ez nem koholmány, ezek a tények..sajnos!
2014. júl. 28. 11:43
 38/100 anonim ***** válasza:
100%

Ha nálam akadt be a lemez, akkor nálad mi történt?Folyamatosan ismételgeted magadat, és mindig arra jutsz, hogy mindenki más hibás, csak te nem. De nem, véletlenül sem akarom hogy ezt észrevedd. Az biztos nem vinne előrébb. De tudod mi az ami igen? Az, ha igazat adok neked, és olyan dolgokat ismételgetek, hogy ez társadalmi jelenség, meg más a hibás. Na ettől már most előrébb lettél.


Amúgy máskor írd ki a kérdésedhez, hogy semmi más észrevételt nem kérsz, csak olyat, ami téged igazol. Hiszen az visz előrébb. Amúgy is mások hogy merészelnek máshogy gondolkozni?

2014. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:

Sok értelmes mondatom, volt a hiba az Ön készülékében van, ha nem tudta értelmezni és ez innentől az összes problémádat megmagyarázza :-P


Viszont regisztráltam nem egyszer nőként társkeresőkre: pont azért, hogy megtudjam a sok barom férfitársam mit csesz el. Én is évekig ismerkedtem társkeresőkön és sok sikerrel, hosszabb kapcsolatok is alakultak ki.


Valószínűleg ugyan úgy kerülik el a figyelmed a normális pasik, mint itt a hozzászólásainkból a hasznosítható dolgok ... Tekintve, hogy voltak bennük, amíg nem kezdtél el ok nélkül pocskondiázni :-P

2014. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 A kérdező kommentje:

Tessék....pont most írt rám az egyik társkeresőn Laci41, aki házasként aposztrofálta magát az adatlapján. Beírtam hatalmas betűkkel az adatlapomra, hogy házasok, kapcsolatban élő férfiak, anyjukról leválni nem tudók, frissen elváltak kerüljenek, erre kik találnak meg? Ezek!!!

Nem vagyok társadalomkutató, de adtatok egy jó ötletet, hogy meg kellene csinálni sokadik diplomának, már meg is lenne a szakdolgozatom témája :-))))

2014. júl. 28. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!