Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyan bizonyítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan bizonyítsam be neki?

Figyelt kérdés

Csak akkor írj ha elolvastad. Elnézést kérek előre is, mert ez lehet, hogy hosszú szöveg lesz!

A barátnőm "elvesztette" a hangját. (Már hónapok óta, egyre rosszabb és rosszabb lett neki, folyamat elment a hangja stb.).Én is és a családja is javasolta, hogy menjen el orvoshoz, így is tett és mondták, hogy x és y van a hangszálaival és ezt minél előbb meg kell műteni.

Lerövidítem a történetet, mert ez így nagyon hosszú lesz. A műtét során elvesztette a hangját magyarul néma lett örök életére és most attól retteg, hogy ki fogok ábrándulni belőle és el fogom hagyni..

Mégis mit tegyek? Hogyan bizonyíthatnám be neki, hogy ettől nem kell tartania? Elvittem 1 romantikus sétára,amit vacsora és mozi követett. Minden egyes nap próbálom bebizonyítani, de látom rajta, hogy a nap végére mindig rajta van az arcán /amit próbál leplezni/ a félelem.

2 éve vagyunk együtt, de már kiskorunk óta nagyon jó barátok vagyunk. Arra is gondoltam, hogy megkérem a kezét, de még túl fiatalok vagyunk ehhez /mivel még nincs munkám és mindketten a családunkkal élünk/ de senki mást nem tudnék elképzelni arra, hogy a feleségem legyen és majd idővel ha lesznek a gyerekeim anyja.

Remélem tudtok segíteni, mert nem szeretem őt szomorúnak látni! Előre is köszönöm a válaszokat és bocsánat, ha hosszú volt vagy eltértem a tárgytól!


2014. júl. 29. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak jegyezd el, majd elveszed ha eljött az ideje. Ezzel biztos megtudod győzni. Hajrá :)
2014. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tanácsot nem tudok adni. csak mondani h remélem együtt öregedtek meg.
2014. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rékcsi ***** válasza:

Ez az igaz szerelem szerintem, volt itt gyiken egy csaj, aki ugyanígy jàrt és a barátja elhagyta... Én csak azt tudom javasolni, h tarts ki, minden nap bíztasd és egyszer majd megtörik a jég és el fogja hinn, h sosem hagynád el :)

A lánykérés szerintem pedig ebben a helyzetben nem túl jó ötlet, jelenleg így is elég dolgot kell helyreraknia magában.

2014. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!:)

Remélem minél előbb megtörik az a bizonyos jég!

De azért megköszönném ha még más is írna.:) Minden normális tanácsért nagyon hálás vagyok.

2014. júl. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!