Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szakított minden barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított minden barátom eddig velem ilyen nagyon csúnyán? Ez valami pasi szokás?

Figyelt kérdés

Egytől egyig ugyanazt mondták, hogy már nem éreznek semmit, meg felesleges volt az egész 2 év, meg kényelmes volt húzni az agyam, ingyen szex....

Miért kell ilyet mondani? Nem vagytok empatikus érző lények? Nem fogjátok fel, hogy magával a szakítással padlóra küldtök minket egy hosszú időre, miért kell még tetézni, h az EGÉSZ nem jelentett semmit?


Megkérdeztem az exemet, és ő azt mondta, ha nem rúgott volna belém, akkor nem hittem volna el / visszasírtam volna magam / nyaggattam volna. ... Most komolyan... Ez indok?


2014. aug. 1. 07:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amikor együtt voltunk. ő volt a legkedvesebb, legromantikusabb srác, és ugyanez igaz a másik kettőre is. Mindig meglepett, kedveskedett valamivel, rengeteg közös programot csináltunk, utaztunk, soha nem nézett rá más nőre, hűséges volt. Szval nem lehet tudni, hogy milyenek az utolsó pillanatig :/
2014. aug. 1. 10:29
 12/12 anonim ***** válasza:

az emberek többsége bunkó, fölösleges csoportokat kiszemelni.


ahelyett, hogy másokban keresed a hibát, nézd meg mit hibáztál ebben, hogy legközelebb ne kövesd el. (a nők többsége nagyon naiv és tudatlan)

2014. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!