Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az összes pasiból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az összes pasiból. A társkeresőkön való pasiktól meg egyenesen rosszul. De hol ismerkedjek akkor ha zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 10:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Úúú társkeresők... az egy felesleges dolog, a legtöbb nő akkor is b**aszik válaszolni egy levélre ha az normális és ezzel sokan vannak így. És előbb utóbb ezek a pasik már nem fognak kedveset írni mert besokallnak és ezekből lesznek a köcsögök.
2014. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 kolosszus22 ***** válasza:

Felmentem az egyik népszerűnek mondottra én is, próba cseresznye alapon, hát nagyon fárasztó az egész és olyan jellegtelen így ismerkedni.

27F

2014. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a tárkeresőkön pszichopata idióták vannak, én a nőkről tudnék mesélni....

De hallottam már ezt pasikról is.


Én spec egy olyan netes fórumon találtam barátnőt, ami egy nyelvi játék volt, tehát mindenki a saját nevével, ismeretségével van ott, és nem azért, hogy ismerkedjen, - de hát persze az is működik....

más kérdés, hogy aztán ő sem az igazi, - de ilyesmi formát javasolnék.

2014. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Igen, a társkeresők nem épp a társadalom krémjét tartják fenn, semmilyen értelemben.


Tessék itt is vannak kérdések, ahogy xy rinyál, hogy nem írnak vissza stb. na most tök feleslegesen beregel, úgy kb eltudom képzelni hogy megy.


Nézelődik, aztán összeszedi a bátorságát vagy akármit, ráír xy-ra persze, valami élettelen szöveg (hát a net jellegéből is adódóan) mert hát itt mégse lehet úgy mint élőben. Itt nem érezni annyira át a dolgokat, tehát max formálisan mesél magára vagy akármi.


Ezekkel csak annyi, hogy jó normálisan megfogalmazott és?? Jó hogy nem reagálnak szerintem a fél társaság nem reagál oda-vissza, max növeli az egoját hogy huhuhu írtak nekem, de leszarja, fiú/lány mind1. Szóval ahhoz valami bazi jól kell tudni levelet fogalmazni hogy az komolyan felkeltse a másik érdeklődését, gyakorlatilag 0 ismeretség nélkül, és minden személyesség nélkül, közelség nélkül.


Ilyet én is tudok írni "Szia! :) ez meg ez vagyok hablablablabla" na fuuu.. én se szállnák el saját magamtól, van ennyi realitás érzetem. De ha valaki ehhez ennyire érzékeny eleve hülyeség ott próbálkoznia. Ezek a társkeresők szarak! Jó lehet, valakinek össze jöhet fogalmam sincs, akikkel én eddig beszéltem ezekről mindenki egyetértett hogy szar. A legfosabb Elit-Társ vagy mitől kezdve az összes többiig.


Tök feleslegesen mennek oda fel emberek, hogy aztán beégessék maguk, megalázzák stb. Inkább tényleg ott vannak a forumok, olyan témában ami még érdekli is xy. És nem azért kell odamenni hogy NA MOST BECSAJOZOK, hanem mivel hogy érdekel a téma.


Lehet össze ismerkedsz ott másik valakivel, akit szintén érdekel. Az egyik ismerősömnek pl barátnője, Facebookon egy Hardystle csoportból van, ott dumáltak aztán lett belőle. De eleve a hardstyle miatt keveredtek beszélgetésbe, aztán kialakult valami. Most ezek az erőltettet társkeresők a közelében nincsenek ilyesminek, amúgy is mindenki itt írja milyen fos a társaság.


Akkor meg mit kell erőltetni. Nem hiszem el, hogy nincs jobb elfoglaltság, vagy bármi más ami dolga lenne xy-nak. Én is regeltem 1-2 ilyenre, csak hogy megnézzem, aztán ott is hagytam, szóval nem különösebben nehéz ott hagyni a francba. Ott a forum vagy akármi, semmivel sincs előrébb a társkereső, akkor már akár online játékban is lehet ugyanúgy legalább.

2014. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Megértelek, jól ismerem a csöpögős sablonszövegeket. Egyszerűen lerí róluk, hogy nem gondolják komolyan és csak bemásolják minden valahogy kinéző lánynak. Semmi egyediség nincs a társkeresőoldalakban. Én barátok által ismertem meg a párom, javaslom ne párkapcsolatot keress, hanem bővítsd a baráti köröd. Járj el sportolni, tanulj táncolni, ahol új embereket ismerhetsz meg.
2014. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem csöpögős akkor bunkós. Ti lányok ezt látjátok folyton.... Honnan tudjátok, hogy mindig bemásolt szöveg??? Rajta a másolat jelzés vagy mi? Na meg mit írjon szerencsétlen, ha az sem jó meg ez sem?-.-" Komolyan az ilyen nőktől hányingerem van. Közben ők a laposak az ismerkedésben.
2014. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy nem szeretem a netes társkeresőket, hisz olyan emberekkel van tele, mint te, előző válaszoló. Nem hiszem, hogy lapos lennék mert a személyes ismerkedés híve vagyok, sőt képzeld sokkal életszerűbb, izgalmasabb mint a cset. Majd próbáld ki egyszer.
2014. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Azt is hozzátenném, hogy a párom se neten ismertem meg.
2014. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Én is élőben ismerkedem nagy arcú....
2014. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Szóval benézted:D
2014. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!