Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az összes pasiból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az összes pasiból. A társkeresőkön való pasiktól meg egyenesen rosszul. De hol ismerkedjek akkor ha zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 10:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Szombat reggel adtam meg egy csajnak a számom;) De azért hapogj a barátoddal. Mindjárt megkéred, hogy jöjjön fel és oltson be mi? Akkor neveznék igazán:D Túl nagy a szád kicsim.
2014. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
nevetnék*
2014. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
A másik dolog meg nem is vagyok fent a társkeresőn. Mondjuk ennek lekéne jönnie abból, hogy azt írtam én is élőben szeretek ismerkedni. Csak már nem tudom felfogod-e.
2014. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Érzékeny pontra tapinthattam, mert nagyon visítasz...
2014. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Juuuj de benézte füü, most jól szétalázta magát., Te hülye vagy 58% ? Na most én nem 71% vagyok de még csak nem is a haverja.


de eleve te kezdtél el ugy dumálni a társkeresökről, mintha szív ügyed lenne.. Kettő, a társkeresők eredendően szarok, nem az XY fiú vagy lány miatt.


na, azt hiszem kb. ennyi

2014. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Istenem milyen hülyék vannak itt-.-" Érzékeny pont mi? Úristen. Szánalmas gyíkok...
2014. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Csak azért írtam ide, mert hülyeséget írtál ide és nem azért mert érint a dolog. Téged se érint mégis írtál úgy hogy hülyeséget mondasz megint. Csak te elkezdték hisztizni, mert nem értettem veled egyet. Na ezért vagy szánalmas, mert megint hülyeséget tudsz mondani.
2014. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Magyarázkodhatsz, engem nem érdekel, csak magadat égeted le. Kis zöldfülű vagy még.

29N

2014. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Nem magyarázkodom. Ha a koroddal azt akartad elérni, hogy kisfiú vagyok akkor még az se jött be. Egykorú vagyok veled.

Amúgy eltudom képzelni milyen ismerkedés volt a pároddal:D Én nem szeretem a kerítős dolgot. Én oda lépek a csajhoz és nem kérek segítséget. Na de hát ki hogyan ismerkedik.

2014. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Maximum 18 vagy... :)
2014. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!