Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi összetört szívű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi összetört szívű és önbizalom hiányos fiatal! Mi lesz veletek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 22:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok én az egyik tanáromtól kaptam segítséget,egy felnőttől ő segített nekem.Mert ő nem pofázik csak úgy a fiatalokra,na ő lehet példakép,de sok felnőtt nem,sőt a legtöbb nem az országon belül.Titeket felnőtteket mostani időkben nem lehet példaképnek tekinteni,tisztelet a kivételnek.Bár én egy nyafogós kérdést és válszt sem írtam ki,mert tudom hogy miért élek,és hogy mit tegyek.
2014. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
19-es én az egyik válaszolónak válaszoltam,az el kell menni dolgozni,hülyeségére itt.
2014. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 KnightBalazs ***** válasza:
Istenem adj türelmet mert ha erő adsz kinyirom ezt a sok önbizalomhiányos magas vékony gyereket meg a bunkozó megbántó lány baratjaikat is...
2014. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Velem az lesz vagy is már félig meg is történt hogy teszek ellene.

Fogytam sokat, mert ez is szempont volt hogy eddig nem volt barátnőm, próbálok új emberekkel megismerkedni, eddig sikertelenül. Önbizalmam sokat javult az elmúlt 8 hónaphoz képest amikor szinte a mélyponton voltam, de lényegében, igyekszem mindent megtenni azért hogy újra bekerüljek egy társasági életbe, többet mozduljak ki itthonról és valahogy rendben legyen az életem. Bár anyagilag egyenlőre nyugodt helyzetben vagyok mert a szüleimmel élek, és bár dolgozom de sajnos egyedüli élethez az kevés pénz, de ez csak átmeneti persze, keresem a jobb lehetőségeket, és nyitott szemmel járok hogy amint van valami lecsaphassak rá.


Nem vagyok egy elveszett gyerek szerencsére, de voltak problémáim meg sajnos vannak is amik ellen nehezen tudok tenni. De igyekszem mindent beleadni abba hogy végre megtaláljam a párom, és boldog lehessek, egy olyan lánnyal/nővel aki viszont szeret!

2014. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok és hogy a kérdésre is válaszoljak,a felnőttekre kellenne felnéznünk,nekik kellenne a példaképnek lenni-e,de sajnos kevesen vannak.A felnőttek nem küzdenek,semmi ellen ami őket nyomja,de ezt ha kell részletesen kifejtem.Példaképek kellenének,akik megfogják ezeket a gyerekeket és jobbá teszik a napjaikat(ahoz hogy valakinek jó élete legye nem kell párkapcsolat),foglalkoznának velük,de majd kifejtem,mert úgyis ki kell,mert fére fogják többen is érteni.
2014. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!