Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O is szerelmes vagy csak en?

Figyelt kérdés

Egy lanyba az utobbi idoben teljesen beleszerettem. Tobbszor talalkoztunk mar a szemelyes talalkozok nagyon jol szoktak sikerulni. Mar volt koztunk csok is. Viszont ha nem talalkozunk akkor valahogy nem erzem azt hogy olyan sokszor az eszebe jutnek. Nem keres es nem is nagyon kapok tole semmilyen szerelmes bokolast. Hetente egyszer talalkozunk mert csak igy tudjuk osszehozni. Nemtudom hogy o is szeret-e vagy csak lassaban szeretne haladni? Tudom ezt vele is meg fogom beszelni viszont kivancsi vagyok a velemenyetekre!

18/F


2014. aug. 4. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán ő nehezebben esik szerelembe, de jól haladsz.
2014. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 luckey2014 válasza:
Egyetértek az első válaszolóval
2014. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak annyira nem akar nyomulni.. ez előbb-utóbb ki fog derülni :)
2014. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!