Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csalódottság tényleg gyűlöle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csalódottság tényleg gyűlöletet vált ki?

Figyelt kérdés
Vagy csak bennem váltott ki gyűlöletet a sok csalódás?
2014. aug. 4. 14:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

az viszont már a te hülyeséged, ha egy randin kvantumfizikáról beszélsz.

aki ilyet tesz, az egyenesen tudatlan

szerinted hol érdekli egy átlagos nőt az ilyen téma? egy nőt le kell nyűgözni, a sármossággal és az intellegtussal, de az egyáltalán nem vall magas IQ-ra, ha ilyenekről beszélsz egy nőnek, sőt, erős hiányt szenvedsz az emberismeretből.

2014. aug. 4. 14:57
 12/19 anonim ***** válasza:
11# Én is lány vagyok szóval nem kell gorombáskodni !
2014. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ja hogy te egy randin kvantumfizikáról és UFokról szeretsz beszélgetni? klinikai eset...
2014. aug. 4. 15:09
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Én is csalódtam már egy párszor,de sosem gyűlöltem meg azokat,akik bántottak.A gyűlölet is egy érzés fajta,nekem meg ők nem érnek annyit,hogy érezzek valamit irántuk.
2014. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ismersz engem? még csak nem is nő vagyok.

Szóval ezt benézted kedves 50 százalékos.

2014. aug. 4. 15:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező,

érzem benned a gyűlöletet és haragot, a jövődet pedig homály fedi, jól vigyázz ez vezet a sötét oldalhoz . És ha a sötét oldal megszerez magának örökké uralni fogja az életedet és végül elemészt mint Obi Wan tanítványát !

2014. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nah, te utolsó, te IQ harcos...
2014. aug. 4. 15:42
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez sajnos az élet velejárója. Szeretünk, csalódunk, aztán szomorúak vagyunk, vagy gyűlölünk, majd később újra szeretünk. Így tapasztaljuk meg, hogyan ne csalódjunk legközelebb. Bár szerintem, aki gyűlöl, az inkább saját magáar mérges, hogy miért nem figyelt a jelekre jobban?
2014. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egészséges jellemnél nem.
2014. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!