Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább sértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább sértés amit idáig kaptál?

Figyelt kérdés
Úgy értem barátnőtől, barátodtól, férjtől, feleségtől, esetleg szülőktől.

2014. aug. 5. 13:55
 111/143 anonim ***** válasza:
100%
megtépett a volt párom, azt mondta anyám és én is megdögölhetnénk plusz 100x elismételte, hogy k..va vagyok és mindezt a semmiért... meg volt kattanva, hogy az összes előttem lévő nője megcsalta és tuti én is megfogom. Nem lett igaza.
2018. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/143 anonim ***** válasza:
100%

exemtől: "nem voltál szűz"

az voltam,még vérzett is kicsit. neki adtam az elsőt,erre..

látom mindenki kapott rendesen az élettől :/

2018. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/143 anonim ***** válasza:
100%
Apám lepatkányozott,le kis qrvázott mikor elmondtam anyunak hogy egy nővel láttam... :-( A bátyám volt mindig az etalon,a tökéletes,én hiába tanultam jól,sportoltam jól,egy jó szót sem kaptam soha.18 évesen elmenekültem otthonról,és sajnos emiatt már tanulni nem tudtam,el is hanyagoltam,ezt a mai napig nagyon bánom.Ha nem találkozom a férjemmel szerintem már nem biztos hogy itt írogatnék.Borzalmas ahogy olvasom a többiek válaszait is egyben,hogy egyes szülőnek nem nevezhető lényekm it művelnek a gyerekeikkel...Önző,férgek.És azt hittem én naív hülye,hogy majd az unokáikkal másképp lesz...Lecarják őket is. :-(((
2018. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/143 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kis híján megerőszakoltak. Akkor a rendőrök vittek haza, anyum meg a következőt reagálta rá: "Mit vagy úgy kiakadva? Nagy kárt úgy sem tett volna benned..."
2018. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/143 A kérdező kommentje:

Hű... rendkívül "érdekes" és egyben szomorú dolgokat olvasok. :(

Köszönöm mindenkinek, írjatok még nyugodtan.

2018. aug. 22. 14:04
 116/143 anonim ***** válasza:
92%

feleségtől: 30-35 fokban egész napos utazás, túrázás után: Olyan büdös vagy, hogy mindjárt lehánylak.


Ez sok-sok évig vezette a top listát. De aztán sajnos átvette az első helyet az, amikor kiderült, hogy "beleszeretett" valakibe. Aztán a hónapok alatt kiderülő újabb részletek: Végig szexelték a terhességet, miközben a mi gyerekünket hordta a szíve alatt. Aztán a megegyezésünk ellenére továbbra is titokban felhordta hozzánk a szeretőjét, és a mi ágyunkban szexeltek védekezés nélkül, amíg engem abban a hitben tartott, hogy megpróbáljuk helyrehozni a házasságunkat.

2018. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/143 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,az igen,nem semmi feleség... :-((( Remélem már nem vagytok együtt...
2018. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/143 anonim ***** válasza:
100%
117-es: Hát nem semmi történet, az biztos. Összességében nem rossz ember ő, de azért ezzel majdnem sikerült teljesen padlóra küldenie engem (meg saját magát is). Tulajdonképpen nem vagyunk már együtt, de még egy rövid ideig egy fedél alatt élünk, most jön még csak a költözés és a válás. Én a gyerek miatt szerettem volna még ezt is megbocsátani neki és helyrehozni a házasságunkat, csak ő nem akarta. Hát járja akkor a saját útját ... Csak a gyerekünket sajnálom, meg nagyon féltem, hogy mi vár rá. Én persze mindent megteszek majd érte ezután is, de azt nem tudom már megadni neki, hogy egy boldog családban nőjön fel.
2018. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/143 anonim ***** válasza:
100%
Mikor exem képtelen volt felfogni, hogy vége, pedig amúgy ő szakított.. elhordott mindennek, fenyegetett, megakarta ölni magát a szülinapomon a házunk előtt.
2018. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/143 anonim ***** válasza:
100%

Anyámtól annyi minden rosszat kaptam, hogy két napig gépelhetném. A legdurvább az volt, hogy akkor kellett volna megfojtani, amikor megszülettél.

Pasitól ronda vagy, szégyellnélek, bikaszerű orrod van, kövér vagy (170 cm, 55 kg).

Mamámtól ronda vagy, nem lesz belőled semmi, majd apád eltart, leszbikus vagy (nem vagyok) stb. Igazából tőle is rengeteg van, de ezek a legdurvábbak.

2018. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!