Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább sértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább sértés amit idáig kaptál?

Figyelt kérdés
Úgy értem barátnőtől, barátodtól, férjtől, feleségtől, esetleg szülőktől.

2014. aug. 5. 13:55
 121/143 anonim ***** válasza:
13%

Egy osztálytársamba voltam szerelmes (aranyos, bájos lány, remekül kijöttünk), csak miatta maradtam ott érettségi után, mindenki tudta, hogy tetszik nekem - félévkor derült ki, hogy összejött a 42 éves dagadt nagyképű ronda tanárunkkal... Amikor rá néztem, egyszerűen mosolyogva meghúzta a vállát - na ez eléggé megalázó volt!


Pár hónap múlva egy fars indokkal ki is rúgtak a suliból.


"Hogy hatott rám?" - Erős és határozott lettem, az első munkahelyemen (ingatlankereskedés) ezért hatalmat kaptam. Végtelenül rendes és kedves vagyok az emberekkel, de ha valaki ellenséges velem, és azt hiszi kenterbe vág, hamar rájön, hogy nem adom fel, lejátszom a meccset, amíg nem győzök... vicces, de élvezem :)


Ja és azt a csajt egyszer még nagyon megszívatom :)

28/F

2018. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/143 anonim ***** válasza:
86%
Amikor 16 evesem felvettem egy ruhat es apukam azt mondta h kotozott sonka vagyok, amit 20 eves koromig kellett napi rendszeresseggel hallgatnom. 21 evesen lefogytam, azota is kb 50-52 kilo vagyok de azt az idoszakot nem tudom elfelejteni azota sem pedig pont 20 eve volt.
2018. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/143 anonim ***** válasza:
37%

Apukam anno mindig azt mondta “ szerencsetlen vagy, the csak cipofelsobor keszito leszel “ (emberjogi ugyved vagyok), aztan a nagymamam, h “kover vagy, me egyel tobbet ugysem kellesz senkinek (vekony vagyok, 8 pasi kerte meg a kezem, ketszer mondtam igent).


Anyosom: nehogy azt hidd hogy nagy szam vagy csak mert jol nezel ki es jo allasod van, ja es apukad ronda (apukam helyed, minden no imadja)


Aposom; ha egy call girl-el kavezol onnan mar csak egy lepes h call girl legyel (nyilvan az ugyvedi szakmam csakis erre akarom cserelni).


Anyu( veszekedes kozben) szegyellem, h a gyerekem egy ilyen budos paraszt. Ez volt az egyetlen veszekedesunk, anyu a legjobb baratnom es ez a veszekdes azon robbant ki h nem voltam hajlando meglatogatni a haldoklo, ferfi falo materialista nagymamat.


Az oral szex nem az erosseged (tenyleg nem az, de akkor is)


Nem ertem az akcentusat, megismetelne kerem?


Ezek a dolgok mind motivaltak es ezek altal lettem az ami most vagyok, ha sosem kritizalt volna Apu akkor nem lennek vekony es nem diplomaztam volna le, szoval a maga morbidsagaval egyutt vegulis szivesseget tett nekem.

2018. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/143 anonim ***** válasza:
79%

Az (akkori) nőm közölte, hogy ha nem az lesz, amit ő akar, lefekszik az exével.

Szakítottunk, ma már csak értetlenkedek magamon, hogy tudtam egy ilyen nőszeméllyel együtt lenni, de akkor komoly mélyütésként éltem meg.

2018. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/143 anonim ***** válasza:
0%

117-nek: ne haragudj de mondta, hogy budos vagy! most ki akar egy gusztustalan budos emberhez hozzabujni ????


az en parom sem hasznalt semmit, de csak ferfi szaga volt, nem budos...


---------------------------------------------------------------------------------

nem sajnaltatni kell magatokat hanem tenni ellene...


a szuleim mondta semmire sem viszem, es nezz csodat semmire sem vittem.... mivel a vilag vegi kisfaluban eltunk, az oktatas szintje zero volt... viszont nem adom fel !!!! felnotkent fogok tanulni....

--------------------------------------------------------------------------


az exem mondta, ugy szopok mint egy hivatasos !!!!


a kovetkezo exem mar azt mondta: "your bj is legendary! that's a gift ! "


nem megyek sokkal ezzel az ajandekkal ! mivel mind2 elhagyott! valoszinuleg en jartam jobban!

2018. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/143 anonim ***** válasza:
100%

125-nek: 116-os vagyok, nem 117, de nekem szólt.


"117-nek: ne haragudj de mondta, hogy budos vagy! most ki akar egy gusztustalan budos emberhez hozzabujni ????"


Te amúgy elolvastad, hogy mit írtam? Mert nagyon nem úgy néz ki. Szó sem volt semmiféle hozzábújásról, ezt te képzelted bele a történetbe.


Egész napos utazást és túrázást írtam 30-35 fokban, olyan helyeken, ahol még víz sincs, a legközelebbi falu is 1-2 napi gyaloglásra van. Te is szarrá izzadnál egy 20 kg-os hátizsákkal a hátadon ilyen melegben ha 500-1000m szintemelkedést kellene megtenned. Az ember ilyenkor izzad, ragad, büdös, nem rózsaillatú. Nem csak én, mindenki. De gondolom fogalmad sincs ezekről a dolgokról.

2018. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/143 anonim ***** válasza:
100%
A szobában voltunk én és a húgom amikor bejött hozzánk egy" rokonom" és leült beszélgetni a hugommal a tanulásról meg ezekről. Egyszer csak mondja neki, hogy" ne legyél olyan mint a nővéred" ezalatt érti azt amit már régen (voltam 6-7 éves) is mondott rám( analfabéta), meg 3 évvel ezelőtt is előszeretettel mondogatott a hátam mögött a tesomnak.
2018. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/143 anonim ***** válasza:
100%
Miután megcsalt, elhagyott, azt mondta, sosem szeretett igazán.
2018. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/143 anonim válasza:
75%

"Kedves" főnökasszonyom (29) szétment az előző párjával (velem egyidős 25) aki mellesleg régi haverom volt. Erre a csaj velem kezd ki.... :) mondom oké! Erre meló közbe a hülyéskedés kellős közepén egy ilyet szól: Vízfejű! Na nekem se kellett több egész műszak alatt nem szóltam hozzá! Majd meló végén amikor közöltem vele hogy mi a f**z van, sírva jött be az öltözőbe! :S


Annyit tudni kell erről hogy két agyhártyagyulladásom volt, shuntom van (agyi cysta miatt), de úgy élek mint bármelyik másik normális ember! :D

2018. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/143 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám: még kölyökkorodban kellett volna agyonvernem téged.

Szintén ő: majd meglátod ha lesz egy alkoholista férjed aki jól helybenhagy minden este meg felcsinál és ottmaradsz egy gyerekkel a sz.rban.


(Anyuról annyit kell tudni, hogy egy baromi stresszes munkahelyen dolgozik, és még mindig szereti a 20+ éves lányát lábtörlőnek használni. Családban persze szó nincs alkoholistáról vagy cserbenhagyásról. Gimnazista koromban szó szerint belebetegedtem, annyira megviseltek ezek és a hasonló megszólalásai, ma már csak cipelem a depresszióm maradványait és próbálom meggyőzni anyut, hogy hagyja ott azt a moslék helyet. Sajnos nem hallgat rám, pedig csak kikészül, és elmar maga mellől mindenkit.)

2018. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!