Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább sértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább sértés amit idáig kaptál?

Figyelt kérdés
Úgy értem barátnőtől, barátodtól, férjtől, feleségtől, esetleg szülőktől.

2014. aug. 5. 13:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/143 anonim ***** válasza:
91%

2 is volt de ugyan attól a pasitól...ja azt az izét nem nevezném pasinak...

"Elöl deszka hátúl léc"

"Ugyan olyan őrűlt vagy mint az apád, bárcsak te haltál volna meg helyette" (és ez az édesapám halála után 3 napra mondta de ő szeret engem stb)

2017. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/143 anonim ***** válasza:
94%

"Nem támogatom a karriered és felőlem le is tagadhatsz innentől, mint anyádat."

Ezt mondta azután mikor a túl nagy stresszel járó szakmát amit 2 évig tanultam otthagytam egy nyugodtabbért.

2017. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/143 anonim ***** válasza:
94%

"Egy sz.rházi soviniszta he-re vagy!"

"Velem nem jutsz ki a mocsokból ahol élsz."

Saját belvárosi felújított, tiszta házról van szó. :D

Elsőre: úgy hogy apámat nem ismerem és munka mellett vállalkozásom van.

Elhagytam. :)))

2017. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/143 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó vagyok. Ez a barátnőm, vagyis az exem volt :D
2017. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/143 anonim válasza:
91%
A lány, akit szerettem összejött az exével és elhajtott mint egy legyet.
2017. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/143 anonim ***** válasza:
95%

Ex: "neked mindegy,ugysem fogsz elerni semmit az eletben." ( eloadason voltam,aminek ilyen motivacios temaja volt, utana mondta)

Szinten tole: "minek neked jogsi,ugyse fogsz tudni megtanulni vezetni."

de tole sok ilyen beszolas volt.

szakitottam :)

2017. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/143 anonim ***** válasza:
77%

mindharom veszekedesnel tortent.


osztálytárs osztaly elott: nem vagy annyira(!) jo tanulo, nem sportolsz, egy senki vagy! (ez osztonzott ra, hogy jo tanulo legyek, foleg matekbol ;) )


2,5 eves kapcsolatom: undorito ri.nc

egy rovid kapcsolatom: kurvs vagy

mindketto szornyen fajt, persze amikor jo pillanataink voltak imadták, h bevallalos vagyok az ágyban, persze veszekedesnel ezt mondtak.


N23

2017. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/143 anonim válasza:
87%

"Te vagy életem egyik legjobb döntése..de sosem fogod elérni azt amit én"

(Szülő)

2017. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/143 anonim ***** válasza:
90%
3 even keresztul baratnotol: nem erzem azt amit az elejen. Sose erezte csak megjatszotta. Mindig mondtam akkor menj haza. Visszataszitanal a nyomorba? De szeretlek en... Aztan 40 evesre cserelt le amikor kimentunk kulfoldre megvalositani a jovonk.
2017. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/143 anonim ***** válasza:
40%

Mihaszna,undorító,alja,mocsok,gerinctelen,féreg kölke,(az otthoni szülői veszekedések miatt mai napig erős szorongássom,önértékelési zavarom van). A semminél nem vagy sokkal több, bárcsak eltakarodnál,ami magyar szó létezik azt már megkaptam.

Exektől: tanulatlan,senki,nulla,csontváz,csöves(havi 267 nettóval,saját teljesen restauralt autóval,hitelek nélkül 😂😂),a növesszek farkat én is megkaptam.. aztán amikor bosszúból előjáték nélkül betoltam mind a 19 centit akkor jajveszékelt

2017. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!