Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább sértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább sértés amit idáig kaptál?

Figyelt kérdés
Úgy értem barátnőtől, barátodtól, férjtől, feleségtől, esetleg szülőktől.

2014. aug. 5. 13:55
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/143 anonim ***** válasza:
85%

Apám: " beleverem a fejed a falba te büdös g*ci (azért mer megbuktam kémiából)

Anyu:" bárcsak megse születtél volna", " kussoljal te féreg" , "xy sokkal okosabb és jobb nálad, legyél te is ilyen és akkor tisztelni fognak"

Ex : "fogyhatnal mer dagadt vagy 168cm, 59kg)... 22L

2017. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/143 A kérdező kommentje:
Óh basszus... ez a kérdés mindig tanulságos... :(
2017. okt. 29. 17:17
 83/143 anonim ***** válasza:
90%

Anyám: ne okoskodj már és ne hidd azt, hogy mindent tudsz (azért mert ő nem tudott az adott témához hozzászólni)

Csak a szocpol miatt születhettél meg, szóval örüljél..

Ex: bárcsak megdöglöttél volna, mielött megismertelek...

2017. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/143 anonim ***** válasza:
90%

Szülői okosság


-Minek próbálkozol? Neked úgyis csak fagyasztott gyereked lesz, mert egy pasinak sem fogsz kelleni soha. (ezt kb 23 évesen kaptam meg, épp randira mentem)


Amikor rácáfoltam erre, azért elég rendesen leesett az álla. Mikor megtudta, hogy a férjem (anno még párom) megkérte a kezem. De ugyanez volt akkor is amikor megtudta, hogy összejöttem valakivel (mély döbbenet). Azóta pedig annak ellenére, hogy évek óta boldog házasságban élünk, pár havonta azt kérdezi: -Na, együtt vagytok még? Megvert már?


Nem értem mire jó ez. Vállaltak volna inkább kutyát, vagy macskát, mint gyereket. De őt is sajnálnám.

2017. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/143 anonim ***** válasza:
91%

Apám :

-Kár volt elpazarolnom rád a tökéletes génjeimet.

-Bárcsak nem az én gyerekem lennél.

Anyám:

-Bárcsak megtartottam volna a hugodat és nem vetetem el, akkor lenne egy normális gyerekem.

-Nem vagy a gyerekem.


Exek:

Több dolog volt de ami a legrosszabbul esett:

-Nincs mire építenem veled sosem fogsz annyit keresni, hogy normális egzisztenciád legyen. /összeköltözés határmezsgyéjén több év után/

2017. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/143 anonim ***** válasza:
35%

Engem nem bantott meg senki meg. Meg ha megis bantanak lepereg rolam.

Kiveve.....sajat magam.

Sajat magamat mar sokszor jutattam olyan helyzetbe, hogy a duh es a gyulolet sajat magam irant oly merteket oltott, hogy kenytelen voltam magamon leverekedni.

Most is.....naponta....mindegy....nem irom le. De eddig en bantottam magamat eddig a lgjobban.

2017. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/143 anonim ***** válasza:
89%
Apàm:Te egy senki vagy a tesoid utàn te vagy az utlosó.Ugy sem fog sikerülni.Jajj hàt te ezt nem tudtad hahaha .Màs gyerekét meg csodàlja .Milyen szuperek és okosak wow.És ezt érezteti is .
2017. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/143 A kérdező kommentje:

Durvábbnál durvábbak jönnek, akárhányszor csak kiemelem ezt a kérdést. :(

Először amikor kiírtam, nem gondoltam volna hogy más is ennyi megalázást kap egy szerettétől. Akiről azt hitte addig hogy szereti....

2017. okt. 30. 07:54
 89/143 anonim ***** válasza:
3%

Amiért őfelsége királykisasszonyt első randin nem hívtam meg 300-ért forrócsokira, elmondta, hogy


"micsoda lovagias férfi vagy"


pedig elég jól keresett, kb ez a pénz annyit ért neki mint egy taknyos tüsszentés

2017. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/143 anonim ***** válasza:
24%
Volt férjem fütyült nekem ha szexelni akart és ami a pláne, hogy szerinte ebben nincs semmi....
2017. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!