Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nem jelentkezik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem jelentkezik egy hétig, akkor annak a kapcsinak már vége?

Figyelt kérdés
Randizgattam a fiúval, múlthét szerdán eljutottunk a szexig, végülis azon a dolgon kívül minden volt (mert állítólag fáradt volt és hamar be is aludt, kb 1 percre az orális aktus után) és én úgy éreztem, hogy megvan ittis a kémia... nemcsak a randik alatt. Szóval azóta nem jelentkezett (egy hete), bár azt is látom, hogy se facen, se skypeon, se sehol nem aktív... egy hete... Létezik, hogy azért nem jelentkezik, mert nem jöttem be neki az ágyban vagy szimplán más ok is lehet? Nade egy telefon vagy sms, valami? Ez nem furcsa?

2014. aug. 6. 18:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"ha csak arra kellettem, akkor miért fektetett ennyi időt ebbe a kapcsolatba? miért mondta reggel, amikor elmentem, hogy lesz még alkalmunk?"


És az szerinted miért van, hogy egy pasi 4 hónapig játssza a szerelmes hőst, aztán az első szex után otthagy, mert csak arra hajtott? (megtörtént eset, így vesztettem el a szüzességem:( )


Szóval ezt csak a pasi tudja akivel épp próbálkozol. 23 voltam.

2014. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
az ilyen palikat agyon kéne verni...
2014. aug. 7. 14:13
 33/36 anonim ***** válasza:
Akár évekig is hülyíthetnek,hogy mennyire fontos vagy nekik stb.Aztán kiderül,hogy csak dugni vagy jó nekik.Utána meg keresnek más prédát.
2014. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Bármeddig hülyíthetnek, ha csak azt akarják és nem egy ilyen pasi van, hanem rengeteg. Simán lehet, hogy mást is hülyített ez idő alatt és az is könnyen lehet, hogy már most is mást hülyít. Ne azzal törődj, hogy mi volt a múltban, hanem azzal hogy most mi van. Most pedig a helyzet eléggé egyértelmű, sajnos ez is egy ilyen paraszt pasi, tedd túl magad rajta. (27-es voltam)
2014. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

[11:53:22] Zoli: sziaamiaa

[11:53:22] Zoli: ne hari

[11:53:25] Zoli: azert tuntem el

[11:53:33] Zoli: mert nem akarlak felkavarni

[11:53:37] Zoli: nem akarok kapcsolatot

[11:53:43] Zoli: jo volt

[11:53:45] Zoli: Veled

[11:53:55] Zoli: fggetlen h volt-e sex vagy sem

[11:54:04] Zoli: nyilvan elég késő volt, koran keltünk

[11:54:09] Zoli: de hamar elmentem

[11:54:13] Zoli: ez a Te érdemed ;)


Ennyit volt képes kinyögni a 10. randi után, amikor volt valami :(

2014. aug. 9. 17:29
 36/36 anonim ***** válasza:
Úristen, mekkora p.cs! Remélem, azóta Te boldog vagy valaki mással.
2015. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!