Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nem jelentkezik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem jelentkezik egy hétig, akkor annak a kapcsinak már vége?

Figyelt kérdés
Randizgattam a fiúval, múlthét szerdán eljutottunk a szexig, végülis azon a dolgon kívül minden volt (mert állítólag fáradt volt és hamar be is aludt, kb 1 percre az orális aktus után) és én úgy éreztem, hogy megvan ittis a kémia... nemcsak a randik alatt. Szóval azóta nem jelentkezett (egy hete), bár azt is látom, hogy se facen, se skypeon, se sehol nem aktív... egy hete... Létezik, hogy azért nem jelentkezik, mert nem jöttem be neki az ágyban vagy szimplán más ok is lehet? Nade egy telefon vagy sms, valami? Ez nem furcsa?

2014. aug. 6. 18:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat!Előtte meg kéne ismerned a másikat,mint egyből lefekszel vele!Csak meghúzott és ennyi.
2014. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, hogy nem húzott meg és már másfél hónapja randizunk, egy éve meg ismerem....
2014. aug. 6. 19:00
 13/36 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak ki akart használni.

Keresd meg. A beszélgetésből majd kiderül mi a helyzet.

2014. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Ha kiakart volna, meg is dug, nem?
2014. aug. 6. 19:04
 15/36 anonim ***** válasza:

Meg is dugott, nem?

"2 perc alatt elment az orális szextől.Reggel dettó ez történt mégegyszer"

2014. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

az orális szex, nem teljes szex

vagy rosszul tudom?

2014. aug. 6. 19:09
 17/36 A kérdező kommentje:
a farkát nem dugta a hüvelyembe, ha ez a kérdés.
2014. aug. 6. 19:09
 18/36 A kérdező kommentje:
vagy nem tudod mit jelent az orális közösülés???? wikipédia
2014. aug. 6. 19:10
 19/36 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de pasi szemmel azt gondolom, hogy ha lecuppant egy nő, az még jobb is, mint egy sima dugás.

Megkapta kétszer...

ha jól értem ennyiből állt az egész, - kényelmes fajta, kicsit önző is tán...

... mondjuk meg buta, mert ha ilyen rugalmas nőre talál, azt kár elengedni

2014. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
kölcsönösség megvolt,,én azt gondolom, hogy 9 randi után már lefekhetek valakivel, pláne, hogy előtte is sűrűn beszéltem vele. nem vagyok K, ha erre célozgatsz... egy év távlatából azt gondoltam, hogy jól ismerem.
2014. aug. 6. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!