Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nem jelentkezik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem jelentkezik egy hétig, akkor annak a kapcsinak már vége?

Figyelt kérdés
Randizgattam a fiúval, múlthét szerdán eljutottunk a szexig, végülis azon a dolgon kívül minden volt (mert állítólag fáradt volt és hamar be is aludt, kb 1 percre az orális aktus után) és én úgy éreztem, hogy megvan ittis a kémia... nemcsak a randik alatt. Szóval azóta nem jelentkezett (egy hete), bár azt is látom, hogy se facen, se skypeon, se sehol nem aktív... egy hete... Létezik, hogy azért nem jelentkezik, mert nem jöttem be neki az ágyban vagy szimplán más ok is lehet? Nade egy telefon vagy sms, valami? Ez nem furcsa?

2014. aug. 6. 18:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Nem célozgatok semmire, főleg arra nem...

lehet, hogy mégsem ismerted jól.

2014. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

nekem a "rugalmas" szó, így tűnik...

amúgy az orális szex kölcsönös volt, neki is nekem is...

2014. aug. 6. 19:19
 23/36 anonim ***** válasza:

1. tippem: csak arra akart használni ami meg is történt köztetek, és nem tervez mást...


2. tippem: szégyelli hogy ilyen hamar elsült. (Ha pasi lennék én is szégyellném.

2014. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
23...ha csak arra kellettem, akkor miért fektetett ennyi időt ebbe a kapcsolatba? miért mondta reggel, amikor elmentem, hogy lesz még alkalmunk?
2014. aug. 6. 19:22
 25/36 anonim ***** válasza:

"rugalmas" - bocs semmi olyat nem gondoltam... egy nagy 0 a pasi szexben, és te elég megértően kezeled, sőt!

Valahogy fiatalnak gondolom, ezért ismerős érzés, meg olyan is volt, hogy az első ilyen bénázásra el is hajtott a lány... ennyi csak.


Ha valaki gázos itt, az semmiképpen nem te, hanem ő.

2014. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
31 évesek vagyunk
2014. aug. 6. 20:25
 27/36 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Első alkalommal került volna sor a szexre és ő fáradt volt ahhoz, hogy rendesen együtt legyetek, de ahhoz nem, hogy 2x orálisan csináld neki? Ez a "fáradt voltam" duma max akkor hihető ha az illető kb 80 éves mondjuk. Nekem is volt olyan első szexem, hogy a srác 16 órát dolgozott előtte, nem terveztük, így alakult, de eléggé feldobódott mikor elkezdődött a dolog...szerintem a pasi jól érezte magát miközben csináltad, ennyit is akart kb és most lelépett, megy máshoz. 1 hete nem jelentkezik, ez magáért beszél, ne is gondolj rá, ez már bukta...25/N
2014. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
és akkor minek fektetett ennyi időt ebbe a kapcsolatba? aki csak dugni akar, az minek randizik veled 9-10-szer?
2014. aug. 7. 13:15
 29/36 A kérdező kommentje:
és az a baj, hogy magamban keresem a hibát :(
2014. aug. 7. 13:17
 30/36 A kérdező kommentje:
amúgy az orális szex kölcsönös volt, de nem tom, h ez jelent-e vmit
2014. aug. 7. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!