Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi csalódást elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódást elfelejteni egyéjszakásal?

Figyelt kérdés
Azt hittem nem élem túl a csalódást ő volt nekem az első (tudtam, hogy azért ragaszkodom hozzá nagyon mivel első volt nekem) így bánatomba belementem egy egyéjszakásba és sokkal jobb volt azzal a sráccal annyira, hogy most iránta lettek érzéseim. Normális ez?
2014. aug. 6. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Természetes gyógyszer egyébként. egyrészt garanátlja, hogy nincsen visszaút. megtöri a varázst amiben hittél, és aminek az elvesztése a fáj.

Másrész az új élmény tisztítja az elmét.

És megtöri a "bevésődött" intimtás érzését ami ahhoz az emberhez köt akinek az elvesztése fáj.

Egy idős bácsi azt mondta nekem, hogy "ha össze vagy zavarodva dugj és tiszta lesz minden". Nem új amit tapasztalsz, régi bölcsesség.

Sokszor tud segíteni. Feltéve, hogy az ember rászánja magát, és ne ragaszkodik görcsösen a fájdalmához.

2014. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah, és óvatosan az új érzésekkel. Az egyéjszakás egyik szabálya, hogy only sex, a másik a 100% diszkréció, a harmadik, hogy ami történt az ott is maradjon, ne vidd magaddal!

Amit érzel az könnyen lehet rajongás, mert ő enyhítette azt ami felőrölt. Az érzés természetes lehet ha le vagy gyengülve érzelmileg, de NEM valóóság, ne higyj neki.

2014. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dowd köszönöm ezt az érdekes választ :)
2014. aug. 6. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
nincsmit. remélem segített.
2014. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így belegondolva lehet, hogy tényleg csak azért hiszem, hogy vannak érzéseim mert ő segített abba, hogy elmúljon a fájdalmam.
2014. aug. 6. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első válasszal maximálisan egyetértek, a másodikkal már csak részben. Lehetnek kivételek az érzések valódiságát illetően, én például így ismertem meg a férjem.
2014. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!