Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még rajtam kívül olyan, akit az idegesít a legjobban, hogy rivalizálnia kell más férfiakkal? Éreztétek már úgy, hogy nektek azért nem megy a csajozás, mert túl sok ember van körülöttetek, aki sokkal tapasztaltabb és úgyis hamarabb ér oda?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én tökre örülnék neki, ha velem lenne foglalkozva, elvinnének ide-oda, hoznának nekem virágot és mindent meglehetne beszélni... csak én is paraszt pasi párti vagyok, aki még a PIN kódját se meri megadni a telefonjához 1,5 év után! :DD
2014. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"A képlet egyszerű: nem olyan nőket kell célba venni, akik bárkivel elmennek, akik "jók a versenyben", hanem olyat, aki szeret. Téged, a személyiségedet, és nem azt, amit megjátszol. "


Jó, akkor most mondok valamit: van ilyen, csak nekem külsőre annyira nem jön be, hogy soha nem járnék vele. Most akkor mi van? Mit csináljak? És eddig csak ilyenek voltak...

2014. aug. 6. 22:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem van egy ismerősöm: Kék szemű, magas, kissé kisportolt test (pont jó), 20 éves és még SOHA nem volt barátnője, éppen a kisugárzása miatt, mert nagy nyámnyila és nem túl markáns, de barátzónába jó, mert kiöntheted szíved lelked neki, csak tipikusan barátnőként néznek rá a lányok, mert olyan a stílusa, de nem meleg egyáltalán :D Talán volt egy futó kapcsolata egy tinivel, de hát a tinik azt se tudják olyan korba, hogy "eszik-e vagy isszák"...
2014. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
59%
Figyeljetek én lányként mondom, hogy egy lányt nem csak avval lehet lenyűgőzni hogy "rohadt helyesnek" születik valaki hanem a személyiséggel szóval fel a fejjel van még esély :)
2014. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!