Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnád le, ha a párod-aki elvileg épp dolgozik-mással kézenfogva jönne veled szemben az utcán?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A párom felpofoznám, akivel kézenfogva sétál a hajánál fogva húznám a temetőbe. :D
2014. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Megdörzsölném a szemeimet, hogy biztos jól látok-e.
2014. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%
Odamennék vigyorogva köszönni,aztán megnézném,hogy próbálja menteni a helyzetet.
2014. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Meghúzódnék valami rejtettebb helyen, hogy ne vegyen ész-

re, aztán írnék neki egy üzenetet, hogy "látom, a munka-

köri leírásodba tartozik más pasikkal a kézenfogva sétá-

lás... Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de a munkád miatt

szakítok".

Ha nálam lakna, instant zárcsere, aztán majd szól, mikor

jön a cuccaiért. Kb ennyi.

2014. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tuti jelenetet rendeznék. Égjen csak a pofája, én úgyse vagyok szégyenlős.
2014. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy baromira elképednék. Azt hiszem a dühtől és az elkeseredettségtől semmit nem tudnék csinálni csak állni mint a hülyegyerek és azon kínlódni hogy ne bőgjem el magam.
2014. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Magamat ismerve elkezdenék bőgni és inkább elrohannék, majd ha erőt vettem magamon, akkor kidobálnám a cuccait az utcára vagy a folyosóra, se bőrönd, se szatyor, menjen úgy, amerre lát! :D
2014. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
adja az ég h ne kerüljek ilyen helyzetbe..:/ el se tudom képzelni h reagálnék, nem tudom h a düh vagy a szomorúság dominálna..
2014. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1es, milyen nyugodt természet vagy...

Én ha épp úgy lettem volna valaha, akkor nem tudom... Csalódtam volna mindenképp a nőben és magamban hogy ennyire félre ismertem.

2014. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azt mint a 3.

Aztán hazamennék, és mire ide érne a cuccai szépen az ajtó előtt, a ház be lenne zárva a zene pedig ordítana, hogy véletlen se halljam.

2014. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!