Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnád le, ha a párod-aki elvileg épp dolgozik-mással kézenfogva jönne veled szemben az utcán?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Odamennék és mosolyognék rájuk. Baromira érdekelne, hogy mit hozna ki a helyzetből.
2014. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy zavarba hoznám valahogy a csaj elött. :D
2014. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Odállítanék ezzel a szöveggel: "Szia édes! Ő az a másik lány akiről meséltél? Tényleg helyes. De ugye elmondtad neki hogy az utóbbi időben összeszedtünk egy kellemes kis nemi betegséget. Jaj nem mondta el? Jobb ha kikezelteted magad te is."
2014. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13: Eeeeez jó!!! :DD
2014. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Elbújnék, hogy ne lásson és meggyõzõdnék róla, hogy valóban õ az. Amint felfogtam a helyzetet hazamennék és összeszednèm a cuccait majd kidobálnám az erkélyrõl. Letiltanám az email címét, telefonszámát és mindent ahol elérhet. Elkezdeném a cuccaimat összeszedni, amint végeztem ezzel elköltöznék a városból új életet kezdeni. Soha többet nem beszélnék vele.
2014. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kommandós üzemmódba váltás, és követés. Meg akarok bizonyosodni róla tényleg megcsal-e mielőtt szétrúgom a se@@ét. Az első meglepetés otthon várná, az éppen maradt kevéske cuccával az ajtó előtt. A második meglepetés a kocsijában. A 3. pedig a munkahelyén.

Én minden pasimnak szólok, hogy örült csajjal kezdtek (szóval megkapta a kellő figyelmeztetést) 2 dologra harapok nagyon és az egyik a megcsalás, olyankor nincs kegyelem.

2014. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amennyit szenvedtem én már a hűtlen exem miatt legközelebb ha a jövőbeli párom ilyet tenne, szerintem elsétálnék mellettük mintha egyiket sem ismerném és onnantól tényleg nem ismerném többé a párom... soha...
2014. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!