Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb ember elítéli azokat a tiniket akinek párkapcsolata van?

Figyelt kérdés
azokat nyilván én is elítélem akik 12-13 évesen 1-2 hét után össze fekszenek, mert az nyilván nem normális. de az olyanok is kapnak megjegyzéseket akik 15-16 évesek és hónapok sőt évek óta együtt vannak és még le se feküdtek. pedig 16 évesen már reális egy komolyabb kapcsolat és talán még a szex is szerintem, de ha az sincs akkor miért kapnak megjegyezéseket?
2014. aug. 7. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert irigyek tájuk!
2014. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 ez is logikusan hangzó eshetőség :)
2014. aug. 7. 23:53
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha az idősebbek teszik ezt akkor talán azért, mert elfejetették, hogy ők is voltak fiatalok. Pedig ez a legszebb életkor, igaz a többinek is meg van a maga szépsége!


#1 érdekes mikor mi voltunk a barátaimmal 16 évesek a '90-es években sem a menőzés miatt tettük, szóval nem csak a mai társadalomban fordul elő! Igaz az akkori ismerőseim nem is tették 12-13 évesen. Függhet a társaságtól is, ki mennyire befolyásolhat. Mi mindig is vigyáztunk egymásra. Mindig voltak és vannak kivételek.

2014. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as,1-es vagyok.Látszik milyen jó a példamutatás,mert akkor nem lenne az hogy van akinek 16 évesen 2 gyereke van,meg 14 évesen szexelni akar.
2014. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
fejezzétek ezt be mindegyikből van ilyen is , olyan is . Nekem van olyan unokatestvérem aki 14 éves kora óta van együtt a barátnőjével és a kapcsolat 10-12 éve tart. Viszont ez a "menőzés" később is megmaradhat egy csomó huszon éves szexel divatból őket nem ítéljük el? Nm mert azok a szép idők... aha . Viszont a kiskorú szexet megvetem ahogy azt is hogy a facebookra írogassák ki hogy szerelmem te egyetlenem olyan szavakkal dobálóznak amit nem is fognak fel igazán
2014. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!