Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális / elfogadható viselkedés a barátnőmmel szemben? Miért csinálom ezeket? F

Figyelt kérdés

- kézen fogva nem szeretek sétálni

- az elején lekötöttem ,hogy nem megyek strandra soha

-csók után kifertőtlenítem a számat, és széles spektrumú antibiotikumot veszek be ( erről Ő nem tud)

- nem eszek és iszok utána

-elkezdem elmosni a poharakat ,miután megitta az innivalóját

-nem taperolom és nem csókolom meg az utcán, csak sötét, elhagyatott, vagy magán helyeken



2014. aug. 9. 22:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ja, igen 21 vagyok.
2014. aug. 9. 22:42
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezekről a fertőtlenítő és antibiotikum használatról, azonnali mosogatásról és a betegségről, amit szerinted a csókolózás miatt kaptál el, azonnal a hipochondria jutott eszembe.
2014. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha szép lassan is, de próbálj ezekről, legalább egy részéről leszokni. Mert az egy dolog hogy nem szeretnél strandra menni, vagy utcai nyáladzásokba esni, de kicsit túlzásba viszed. És valószínűleg, nagyon bántaná a barátnőd (akár jövőbelit), ha megtudná. Volt esetleg ennek köze, ahhoz hogy szakítottatok?
2014. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hypochonder vagyok egyébként, tisztaságmániás, félek a patogén mikrorganizmusoktól. Járok pszichológushoz egyébként. Akkor ,inkább ,azt kérdezném, hogy megférnek e ,ezek a dolgok egy barátnő mellett, a felsoroltak közül ,melyik a még elfogadható?
2014. aug. 9. 22:47
 15/24 A kérdező kommentje:
Egyébként, nem volt ehhez köze, Én vetettem véget neki, mert hiányoltam a közös érdeklődési területeket.
2014. aug. 9. 22:48
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Így már kicsit más a helyzet. Szerintem, ha az elején tisztázod, hogy hipochonder vagy, akkor nagyobb eséllyel elkerülhetők az esetleges sértődések. Magyarázd el a lánynak, hogy ez mivel jár, ha értelmes, akkor próbál alkalmazkodni hozzád valamilyen szinten. Azt nem írom, hogy persze neked is dolgozni kell a problémán, mivel írtad, hogy jársz pszichológushoz. Sok sikert a következő lánnyal!
2014. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem legközelebb ezzel kezd az ismerkedést:


"Hypochonder vagyok egyébként, tisztaságmániás, félek a patogén mikrorganizmusoktól. Járok pszichológushoz egyébként. Akkor ,inkább ,azt kérdezném, hogy megférnek e ,ezek a dolgok egy barátnő mellett, a felsoroltak közül ,melyik a még elfogadható?"


Egyébként hypohonder létedre nem tudod, hogy a sok antibiotikumtól és fertőtlenítőtől is lehetsz beteg? Kiírtja a természetes védekező képességét a szervezetednek.

2014. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

16. Köszönöm!

17. Neked is köszönöm, és igen ,tudom ,hogy hosszútávon nem egészséges, ezzel foglalkozok :)

2014. aug. 9. 23:04
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked egyáltalán barátnő, vagy csak a társadalmi elvárások miatt van/volt? Nem kötelező csajozni, ha nem akarsz, és csókolózni sem. Lehet aszexuális vagy, és nem vonzódsz a lányokhoz sem. De ha mégis, akkor szerintem az lenne a jó, ha találnál egy olyan lányt, aki szintén ilyen mint te, és akkor neki nem hiányozna, hogy nem csókolóztok, mert ugye ő se akarna. A fiúkkal mi a helyzet? Ha kezet fogsz egy fiúval, utána kezet mosol?
2014. aug. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok asszexuális :) Már nagyon hiányzik egy lány mellőlem, ugyanolyan igényeim vannak feléjük ,mint a többi fiúnak, nem a társadalmi elvárások miatt van rá szükségem. Igazából a csókkal sincsen baj, csak ne állandóan, az utcán meg ilyenek. Fiúkkal mi a helyzet, úgy érted biszexuális vagyok e? Egyébként nem. Kézfogás után korábban azonnal kezet akartam mosni, vagy igyekeztem elkerülni ,úgy ,hogy meg ne sértődjön az illető, ebben történt ,azért javulás, nem rohanok egyből kezet mosni, ,azért kibírom egy ideig, de megmosom utána, egyébként mivel benne vagyok sportban ,meg egyetemre járok ,ezért ezek elkerülhetetlen szituációk ,szóval részben segíthetett ,hogy olyan gyakoriak lettek az ingerek ,hogy ehhez adaptálódtam.
2014. aug. 11. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!