Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen szerintetek fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen szerintetek fiatal valaki a házassághoz?

Figyelt kérdés
Szeretném elvenni a szintén 22 éves barátnőmet 1 év 5 hónap után, és fiatalon szülővé szeretnék válni. Imádom ezt a lányt és úgy érzem nem kell más.
2014. aug. 10. 08:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy fiatal, de okosan, hogy kit választasz. Nem mindegy milyen házi sárkányod lesz vagy meddig lesz.
2014. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell érezni. Szerintem becsülendő, hogy a mai világban Ti még házasodni szeretnétek. De ehhez az kell, hogy Ő is hasonlóan komolyan gondolja. Beszéltetek már erről?
2014. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Igen fiatal vagy 22 évesen. A házasságok 80%-a ma válásal végződik, aztán meg csak marakodnak a vagyonon. Ha már biztos vagy benne hogy ő az igazi, majd akkor 30 évesen. Szerintem hülyeség, csak egy papírban egy szerződés... akik szeretik egymást, nem ez fogja elválasztani őket. De hát a nők lelkének kell a házasság. :)
2014. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Olyan mélyrehatóan nem, de így régebben még poénból megkérdeztem, hogy hozzám jönne-e, a válasz igen volt. xD De most már komolyan is gondolom. Ha meg nem szeretné, akkor sem lesz semmi probléma, attól ugyanúgy szeretni fogom és éljük az életünket.
2014. aug. 10. 08:33
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, de miért kell rávetítened az elcseszett életedet szegényre?

Harminc évesen mennyivel lesz biztosabb a házassága. Nem nálam van a bölcsek köve, nem általános a mi példánk, de 84-85 szilveszterén megismerkedtünk, márciusban eljegyeztem, szeptember végén esküvő. Ennek 29. éve!

2014. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Ja! 23 voltunk. Miért ne sikerülhetne a kérdezőnek is?
2014. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi Shank! Nektek pedig továbbra is sok boldogságot! :)
2014. aug. 10. 08:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, ez személyfüggő. Bármilyen korban köthetsz rövid, nem jól működő házasságot.

Ennek az alapfeltétele inkább az, hogy mennyire vagytok képesek együtt élni (ha már együtt éltek).

2014. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hozzá fiatal. Én csak annyit tudok ajánlani, hogy kezdjetek el beszélgetni a házasságról, így kiderül, hogy ő hogy gondolja, mikor szeretné, mik az elképzelései. A lényeg, hogy ne szögezd neki egyből a kérdést, mert az nagyon ijesztő tud lenni. :)
2014. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

noverem is 22 eves volt amikor hazasodott. nem reg volt a masodik evfordulojuk. most boldogan nevelnek egy tizhonapos kisfiut. :)

ez rajtatok mulik h hogyan alltok a dolgokhoz. :)

nem a kor hanem a gondolkodasmod es a szerelem a fontos. ;)

2014. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!