Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen szerintetek fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen szerintetek fiatal valaki a házassághoz?

Figyelt kérdés
Szeretném elvenni a szintén 22 éves barátnőmet 1 év 5 hónap után, és fiatalon szülővé szeretnék válni. Imádom ezt a lányt és úgy érzem nem kell más.
2014. aug. 10. 08:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy fiatal régen 14 évesen is már megházasodtak. Szerintem a házasság érettség kérdése és nem kor kérdése.
2014. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem fiatal. Mamám 17 évesen már férjhez ment :D
2014. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen jegyzett el a 16 évvel idősebb párom 2 év után. 22 leszek az esküvőkor. Nem érzem magam fiatalnak hozzá.
2014. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Shank! Nem arról van szó hogy rávetítem az "elcseszett életem" miközben nem is ismersz. Attól hogy ti most a 29. éve éltek együtt gratulálok! De nézd azt hogy az 1987es években más volt a szitu mint a 2014es években ahol minden 13 éves kisgyerek gengszternek érzi magát, minden 10-12 éves kislány meg nagylánynak és az anyjukat k*rvázzák stb. Azért írtam 80%-os arányt mert él 10millió+ ember az országban. Szóval biztos van aki megtalálja azt a normális lányt/pasit akik életük végéig boldogak lesznek, de a mai világban erre igazán kicsi az esély. Elsőnek légyszíves gondold át mire utalok mielőtt sértegetni próbálsz!
2014. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Elnézést 84-85ös évek*
2014. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"... . Ha már

biztos vagy benne hogy ő az igazi, majd

akkor 30 évesen. ..."

Na ez zavar többek között! Nem megsértődni, érzelmileg kellene közeledned hozzá! Hanem racionális logikával!

30 évesen is lutri, hogy melyikbe fog tartozni a 80%-ba, v. a 20%-ba.

50 évesen is mellé nyúlhatsz!

A választ akkor kapod meg 100%-ra, ha leéltetek egy életet egymás mellett! Főleg, ha nem csak jó, de rossz is történt! De EGYÜTT megoldottátok!

2014. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen 50 évesen is mellényúlhat az ember. Senki nem tökéletes. De a 30-at azért írtam mert a legtöbb 20-on éves fiatal aki még csak most került ki az iskolából a nagyéletbe attól még sokaknak gyerekes felfogásuk van. Buli, Pia, Csajok. Persze van kivétel is akik megkomolyodtak. És azért 27-30 év után az emberek fejelágya benő. Ha egyetértesz velem ha nem 2014-be már vigyázni kell kit vesz el az ember. De én sem ismerem a kérdezőt meg a barátnőjét se. Lehet hogy a csaj tök aranyos meg minden, ha ígyvan akkor meg áldásom rájuk. De én a helyükben várnék még vele egy kicsit. Mondjuk 1,5-2 évet ha annyira össze szeretnének házasodni.
2014. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De van egy mondás kinek a pap, kinek a papné. A kérdezőhöz meg még annyit. Ha el akarod venni, akkor ne gyakorin kérdezd hogy szerinted fiatalok vagytok hozzá. Azt csak ti érzitek, mások véleményét meg magasról le kell tojni. Mert mindig is meg fog oszlani a vélemény, ahogy itt is, úgy a való életben is!
2014. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"... Lehet hogy a csaj tök aranyos meg minden, ha így van akkor meg áldásom rájuk. ... "

Mert 1,5-2 év múlva nem lehet hárpia?!

Nem kell egyetérteni! Feladom!

Az élet egy szerencsejáték! Lutri!

Csak az élet igazolja a döntéseinket. Nem fogunk egyetérteni, mert érzelmi alapon vitatkozol én meg racionálus alapon!

2014. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nehéz megítélni milyen lesz a párunk 5 év múlva, 10 múlva, 20 év múlva...
2014. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!