Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nagy gond, hogy van 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy gond, hogy van 1-2 elvárásom a pasi felé?

Figyelt kérdés
Szemét vagyok, amiért tetszik egy srác nagyon, de az a bajom vele, hogy nem tud helyesen írni? Lehet, hogy ez nagyon gyerekes volt, de idegesít. Előre is köszönöm a válasz(ok)at! :)

2014. aug. 11. 21:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

Én eddig nem találtam olyan nőt, aki kultúrált, művelt volt s ne tudott volna írni. Valamint minden nőről, akiről kiderült, hogy nem tud írni, az is kiderült, hogy nem túl olvasott és művelt.


Ergó én - Isten bocsássa meg - ezt is szempontnak veszem.


22f

2014. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

A magyar az egyik leg nehezebb nyelv a világon. A többi nép persze nem csinál ekkor marhaságot, hogy j-ly. Ez sehol máshol nincs.

Nézd el neki. Nem lehet mindenki tökéletes. Ha szeretsz valakit, akkor ne akard megváltoztatni. Fogadd el olyannak, amilyen.

2014. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
oké szempont, de én csak ezért nem dobnám..
2014. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kéne, de van aki meg sem teheti, hogy megtaunljon írni. Van aki nemképes rá és van aki betegsében szenved. Olyan iskolába jártam ahol szinte minden osztályban volt ilyen Diszgráfiával vagy Diszlexiával rendelzeő tanuló, Isten bocsássa meg, de nemtudom pontosan melyik kapcsolódik az íráshoz. Elöbb próbáld meg megtudni, mert lehet, tud a problémájáról csak éppen nem tud mit csinálni. Azt viszont tudom erről a betegésgről, hogy ez kis mértékben is jelenthet annyit, hogy a nevét nemtudja leírni 1szer sem pontosan ha nem egymás után teszi azt. Másfelől nem nagy elvárás, és maximálisan megértelek én sem vennék valsze feleségül valakit ha nemtudna alapdolgokat, pl: Amerika Fővárosát megtenné New York-nak.
2014. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen többet beszélek vele élőben, mint Facebookon, szóval... Az a baj, hogy a beszéde se valami szép, és szerintem kínos ez.

De a jelenlegi helyesírás szabályait én is tudom, ő miért nem? Neki nem kell tudnia? Ráadásul egyidős velem, nem fényévekkel öregebb, hogy a régit írásmódot használja.

Nem lennék képes a szemébe mondani, vagyis nem lenne egyszerű, és valószínűleg megutálna.

2014. aug. 11. 22:03
 16/24 anonim ***** válasza:

9-es vagyok,mert ő valószínűleg ilyen ember,miért sokan miért nem tudják a 8 osztályt elvégezni?

Amúgy én azt imádom amikor ,elírok 1-2 szót és egyből,nem tudsz írni,tanulj meg,csak mert elírtam.

2014. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
mas szoval kerdezo most aszt bizonyitod hogy egy csavo akarmekora csira pcs lehet ha jol nez ki es magas mert nyilvan ezert vagy fele es le se foksod a tobbit
2014. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem nagy elvárás. Én is elvárom ezt a lányokkal szemben. Főleg egy olyan világban ahol már minden szart aláhúz a számítógép, ha nem helyesen írom. Egyedül talán azt fogadom el ha valaki telefonról gépel, mert az nekem is pain in the ass.
2014. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

facebookon szinte senki nem tud helyesen írni,ezt már megfigyeltem

én megkérdeztem egy csajt hogy tud e?

válasza hogy igen,de nem akar helyesen írni o.O


de ha élőben is fura a beszéde és ezzel te nem tudsz megbarátkozni akkor nem kell erőltetni :/

2014. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Csillu17 válasza:
#17 Te hogy hoztad össze ezt a 90%-ot??:D:D:D
2014. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!