Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? 3 éve nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? 3 éve nem tudom elfelejteni az első szerelmemet.

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy 4 éve lettem egy fiúba szerelmes, és rá egy évre mentünk táborba az iskolával. Ott el kezdett közeledni hozzám, éjjel átszöktem az ő sátrába és együtt aludtunk. Én nagyon szerelmes voltam belé. De ennek már 3 éve. És mégis gondolok rá minden nap. Tegnap volt egy buli ahol ő is ott volt, és beszélgettünk. Nagyon jó volt vele beszélni.Legszívesebben megöleltem volna.De nost van barátom 2 hónapja. Az a baj, hogy már ennyi ideje együtt vagyunk, de én nem vagyok szerelmes belé. És hát gondoltam már arra ,hogy lehet szakítanom kéne vele. A másik az, hogy lehet még mindig szeretem azt a fiút. Egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni. Egész nap rá gondolok. Elég rossz helyzetben vagyok. Kérlek segítsetek. Szakítsak vele?
2014. aug. 17. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy szeret.. tapasztalat, hogy ilyenkor a másik fél (fiú) is azt gondolja, hogy á... úgysem tetszek neki úgy\úgysem jönne össze :)
2014. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerinted szakítsak vele?
2014. aug. 18. 15:00
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.. de én nem szeretnék dönteni az életedről :)
2014. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele. Így nincs értelme, hogy nem vagyok belé szerelmes, + még mindig nem tudtam elfelejteni az első szerelmemet. Köszönöm, hogy válaszoltál. :)
2014. aug. 18. 16:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát, máskor is :)
2014. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!