Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom feldolgozni! Járt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom feldolgozni! Járt így már valaki?

Figyelt kérdés
Az exemmel 2 évig voltunk együtt, minden oké volt, aztán volt egy buli ahol megismerkedett egy csajjal mikor elmentem onnan, bele is szeretett és azóta együtt vannak, ugymond megcsalt és azzal az indokkal szakított, hogy tönkre tettem a kapcsolatunk, tagadja hogy együtt vannak, de minden bizonyíték ellene szól! Mégis hogy lehet valaki egy éjszaka alatt szerelmes??
2014. aug. 17. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor már nem szeretett téged sem igazán, ha nem bír leülni és megbeszélni veled, felnőtt ember módjára

vágyott az újdonságra, a csaj kapóra jött, szerintem csak menekül az őszinte beszélgetés elől és így egyszerűbb

2014. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég szakítani akart, csak nem merte megmondani, mert nem akart egydül maradni. Kapóra jött neki a csaj és így már volt bátorsága szakítani. a saját gyávaságát meg sunyiságát igyekszik leplezni azzal, hogy téged hibáztat. ne vedd magadra. :) ilyen gyökér miatt meg nem érdemes bánkódnod. Tudom, ez most édeskevés ahhoz, hogy megvigasztalódj, de idővel már csak nevetni fogsz, hogy micsoda s**gfej volt az exed.
2014. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem 5 hete szakitottak egyik naprol a masikra. En meg magyarazatot, okokat sem kaptam, csak eltunt, es soha tobbe nem valaszolt sehol. A cuccaim is egy jo baratom kozbenjarasaval sikerult visszakapnom, raadasul nem is nekem cimezve... Az elmult 5 hetem maga volt a megtestesult pokol, csak sirok, agyalok, magam hibaztatom, fekszem az agyban, es nem akarok semmit. Elvesztettem minden motivaciom, nem lelek semmiben oromot, meg az olyan dolgokban sem, amiket egyebkent imadok/imadtam. Hatalmas csalodas, jelenkeg elkepzelni sem tudom, hogy en mast igy szeressek, mint Ot. Na de ennyit magamrol... :)


Termeszetesen normalis, foleg, ha par napja tortent. Az ido elvileg mindent megold, igy hat ezt is meg fogja - alatamasztani nem tudom egyelore, en is csak remelek :) Semmi okos tanacsom nincs sajnos, nyilvan ezert elem meg en is igy, ahogy. :( Ha csak szukseged van valakire, aki idegen, akinek leirhatod, mit erzel epp, kikerheted az oszinte el elfogulatlan velemenyet, stb, irj batran :) Jobbulast!

2014. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elmúlt nála a szerelem. Lehetséges igen, velem is egyik napról a másikra szakított a barátnőm, hogy más iránt érez szerelmet és az indok az volt, hogy elhidegültünk egymástól, meg hogy az én érdekemben teszi stb. De a lényeg az, hogy 1 nap alatt lekoptatott 26 hónap után.
2014. aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!