Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavar titeket, ha egy lány "geek"?

Figyelt kérdés

Tudnátok egy geek lánnyal kapcsolatban élni?

Zavar pl, ha egy lány iszonyatos A tűz és jég dala-Trónok harca, Star Wars, Star Trek, Mario Games, The Walking Dead, meg hasonló fan és emellett rajong a tudományért? Én ilyen vagyok, de egy fiú ismerősöm azt mondta, hogy ez elég taszító...

16/L



2014. aug. 21. 22:07
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
hehe ;) gamerek álma vagy ;) :D
2014. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó, mert még ha engem nem is érdekel mind ezek közül, de legalább értelmes lány vagy, biztos akadna közös témánk.
2014. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
Penge csaj lehetsz ;-)
2014. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Trónok harcaaa *___*
2014. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Húha, hát köszi srácok. Na igen, az a fajta lány vagyok, aki szocializálódás helyett otthon ps-ezik és pizzázik...:D
2014. aug. 21. 22:14
 16/49 A kérdező kommentje:
Ja és szeretem a Big Bang Theoryt, Shelldont imádom, és ténylegesen értem amit mond. :D
2014. aug. 21. 22:16
 17/49 anonim ***** válasza:
Ha a külsőddel sincs gond akkor nagyon is vonzó.
2014. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, így legalább nem vagy tucatlány.

Mint ahogy én sem voltam.

Én nőként imádom a vonatokat, metrókat, villamosokat (sajnos nem pesti vagyok).

És persze a buszokat! :)

Ez nagyon sok embert zavarba hoz, mert fogalmuk sincs róluk. :)

Csak használják ezeket az eszközöket, de semmit nem tudnak róla.

Egyszer egy srác azt mondta, különleges vagyok, mert annyira más vagyok, mint a többi nő, egyedi.

És ezt soha nem felejtem el, pedig csak egy ismerős volt.

Legyél büszke arra, amilyen vagy.

Húzd ki magad, mert egyedi és különleges vagy te is, nehogy változtass magadon.

A fiúk imádni fognak, ha megtudják milyen is vagy.

És mindig mosolyogj és nevess! (a fiúk imádják,tudom)

26/N

2014. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
22%
Kövér, szemüveges, retardált, infantilis, zavaró, kocka. Nagyából ez jött le nekem ebből a pársorból, de semmi baj sem lenne ha wowoznál.
2014. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kedves utolsó, szerinted a szemüvegesség (ami általában örökletes) tényleg ennyire szégyelni való? Hát benuktad kedves, ugyanis magas, vékony, jó kedvű lány vagyok, és egy jót nevetek most rajtad és a butaságaidon. :)
2014. aug. 21. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!