Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavar titeket, ha egy lány "geek"?

Figyelt kérdés

Tudnátok egy geek lánnyal kapcsolatban élni?

Zavar pl, ha egy lány iszonyatos A tűz és jég dala-Trónok harca, Star Wars, Star Trek, Mario Games, The Walking Dead, meg hasonló fan és emellett rajong a tudományért? Én ilyen vagyok, de egy fiú ismerősöm azt mondta, hogy ez elég taszító...

16/L



2014. aug. 21. 22:07
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Egy álom vagy :D
2014. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
Igazából az a vicc, hogy nekem is folyton azt mondják a fiúk, hogy egy gyík vagyok csak azért, mert tanulósabb fajta vagyok.. de nekem az élet nem csak a tanulásból áll, hanem e mellett rengeteget lolozok meg 3x is kijátszottam az outlastot és 1x a tomb raidert. Metallicát hallgatok és minden nap edzésre járok plusz hétvégente két meccsem is van :D szóval én egyáltalán nem tartom magam strébernek vagy gyíknak, de kinek mi jön be és kinek mi tetszik. De nyugi nem vagy egyedül :) tényleg, ha szeretnél beszélgethetünk 14L
2014. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Pedig nem vagytok azok, kár hogy én nem nagyon ismerek ilyen lányokat.
2014. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon el voltam keseredve, de már nem annyira. :) Kár, hogy ilyen srácokból csak kevés van, de egyébként alig várom már a playit-et mert ott megismerhetek ilyen jófej embereket :)
2014. szept. 10. 17:20
 35/49 teshow válasza:
Minden ferfi álma :p :3 20/f
2014. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

dehogy zavar, alap elvárás

ahova most járok például, ott nagyon sok a geek lány

2014. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Amúgy vicces, mert élőben nekem is mindig mondják, hogy milyen gáz, hogy én ilyen sokat játszom (főleg minecraft és lol, most éppen xboxon a thief :D), bezzeg interneten meg mindenki mondja, hogy milyen jófej vagyok emiatt.

Szerintem tök normális, ha ilyen vagy, én is ilyen vagyok(Game of thrones, star wars, walking dead, etc. forever! :D)

15/L

2014. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Talán mert csak lányokkal beszélgetsz, közöttük jóhogy bénának számít. Ez olyan mint a fiúknál a gitározás, fiú haverok aztmondják hogy milyen nyálas homi vagy tőle, a lányok meg meghalnak érte.
2014. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Hidd el, élőben fiúk is lányok is egyaránt lehülyéznek. :)
2014. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek. Mind a fiúk, mind a lányok lenéznek, ha nem vagy az a tipikus tömeggyártmány.
2014. okt. 5. 18:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!