Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavar titeket, ha egy lány "geek"?

Figyelt kérdés

Tudnátok egy geek lánnyal kapcsolatban élni?

Zavar pl, ha egy lány iszonyatos A tűz és jég dala-Trónok harca, Star Wars, Star Trek, Mario Games, The Walking Dead, meg hasonló fan és emellett rajong a tudományért? Én ilyen vagyok, de egy fiú ismerősöm azt mondta, hogy ez elég taszító...

16/L



2014. aug. 21. 22:07
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Szerintem újabban "divat" "kockának" lenni, furcsa, hogy emiatt lenéznek titeket, én nem vettem észre, hogy ezt az emberek taszítónak gondolnák.
2014. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám :D
2014. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Igy ismeretlenul jo is lenne :D
2014. okt. 25. 20:30
 44/49 anonim ***** válasza:
Akkor ne gyere hozzám :) A viccet félretéve téged legalább érdekel valami. Sok csaj a barátját cseszegeti, ha éppen nem találkoznak. Egyszerűen arra nem képesek, hogy valamivel lekössék magukat ha nincs találka. Nincs érdeklődési körük, sem hobbijuk. Érték vagy, ne add alább.
2014. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez nagyon jól esett! :) Szóval mikor is lesz az esküvő?
2014. okt. 25. 21:00
 46/49 anonim ***** válasza:
Megnézek egy filmet (ha már eltöltöttem), utána indulok hozzád :)
2014. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
WALKING DEAD,TUDOMÁNY! HOZZÁD MEGYEK! <3 17/F
2014. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

gáz


akkor nem gáz, ha te is geeket keresel

2014. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem a férfi ismerőseim az ilyen érdeklődési kört nem taszítónak, hanem vonzónak mondják, mert hát ritka az ilyen csaj, legalább nem hisztizik, ha kockulnak, sorozatolnak... :D

Persze nem mindegy, milyen ismerősi körrel veszed körül magad. :) Nekem minden pasim imádta, hogy ilyen vagyok, lehet velem együtt kockulni. :)


Amúgy manapság egyre több csaj vállalja fel az ilyentén érdeklődési körét, szóval no para. :)


25N

2015. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!