Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavar titeket, ha egy lány "geek"?

Figyelt kérdés

Tudnátok egy geek lánnyal kapcsolatban élni?

Zavar pl, ha egy lány iszonyatos A tűz és jég dala-Trónok harca, Star Wars, Star Trek, Mario Games, The Walking Dead, meg hasonló fan és emellett rajong a tudományért? Én ilyen vagyok, de egy fiú ismerősöm azt mondta, hogy ez elég taszító...

16/L



2014. aug. 21. 22:07
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Nem téged jellemeztelek. Ez jött le a szövegedből, de ne aggódj az lett volna a második opció. "geek csaj"
2014. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 PearlDiver ***** válasza:

Csupa szimpatikus vonás :)

De a lényeg mégis a személyiségen van, meg hogy mersz-e nőies lenni (geekség és nőiesség bizony összefér: [link]

2014. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Nem működik a link, de biztosíthatlak, nőies vagyok. :)
2014. aug. 23. 18:40
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Walking Dead játékot is szereti, akkor el is venném feleségül. Persze csak ha Kennyt nem lövi le a végén.
2014. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Te vagy az első lány akit érdekelnek a tudományok*-*

Nálam előny lenne + a walking dead is, ha csak barátság szintjén is, ezek alapján már jófejnek tűnsz:3

2014. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Huhu, bocsi, lelőttem Kennyt, mert nagyon kikelt magából :/ Clementine inkább magányos farkas szerintem. Amúgy igen, imádom a tudományokat. :D Akinek van kedve beszélgetni, írjon csak.
2014. aug. 31. 20:51
 27/49 anonim ***** válasza:

Tudod, hány férfi van, aki mindkét karját odaadná, ha ilyen lánnyal járhatna?

Persze, aki a nőben csak két mellet és egy nemi szervet lát, annak nem fog bejönni egy ilyen lány, mint te. De aki nem a farkában hprdja az agyát, annak ez nagyon is vonzó.

2014. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Mi MIAZ hogy lelőtted Kennyt??? Jézus Krisztus, ő mindig Clem érdekeit nézte, neszivass hogy agyonlőtted :D Miért mindenki azt a hazug rövidhajú luvnyát választja Kenny helyett :(
2014. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

Simon Belmont, köszönöm, remélem egyszer az ilyen férfiak lesznek többségben...

És nyugiiii, először a csajt öltem meg, csak utána Kennyt. A végén tök egyedül maradtam. :D Kenny nem nézte mindig Clem érdekeit, piált, üvöltözött, teljesen elhagyta magát, ami érthető, de nem biztonságos ilyen labilis ember közelében maradni. Én biztos inkább maradnék egyedül, mint egy ilyen személy mellett.

2014. aug. 31. 21:00
 30/49 anonim ***** válasza:

***SZPOJLER VÓNING***



Kenny mentett meg amikor az oroszgyerek lelőtt, a többiek elfutottak mert "féltek" Kennytől. Igazából csak a családját védte, és Clemet tekintette családnak:o

És egyébként ha belegondolsz egy szülő alapból igy elragelné magát ha meghalna a gyereke, szóval szerintem jogos volt hogy megölte Janet :3

2014. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!