Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek küldjem el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek küldjem el neki vagy ne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb egy éve ismerkedtem meg egy sráccal aki most 20 éves én meg 18. Távolság az elég nagy közöttünk, de mégis úgy alakult hogy kb egy hónapja együtt vagyunk. A srác olyanokra kér hogy fehérneműs képeket küldjek neki mert látni szeretne úgy is.. Én még szűz vagyok és már az is szóba került hogy ha el jön ide akkor meg történne a dolog. Valami miatt én úgy gondolom hogy Csak át ver engem és ha el is jön ide csak azért jönne el hogy le feküdjön velem. Én nem olyan vagyok hogy olyan könnyen oda adjam magam valakinek. Még azt a fehérneműs kepet is Félek el küldeni neki, Félek hogy majd valami képpen ki fog hasznalni a kép által, vagy hasonló. Napok óta azt hallgatom hogy küldjem el neki a képet, meg hogy bízzak benne. Szeri tetek küldjem el a képet? Csinálhat vele valamit amit majd idővel meg bánom hogy el küldtem neki? És mit mondjak neki ha arra a döntésre jutok hogy nem küldöm el neki a képet?

2014. aug. 21. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha felmerült benned a kérdés akkor inkább ne küld el...nem bízol benne eléggé...talán okod is van rá...
2014. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, vagy inkább igen. Ki tudja?
2014. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még úgysem küldtem a pasimnak, hogy három éve jártunk és idősebb is vagyok nálad. Nem tudhatja az ember biztosra, hogy nem fog vele visszaélni, vagy esetleg a haverjainak dicsekedni. Ha akar valamit, élőben megnézheti. :)
2014. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy arra kér napok óta, hogy küldj neki fehérneműs képet? Sztem ez így ebben az esetben nem normális. És igen, megfogod bánni.
2014. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy sokszor nem jól használod az igekötőket.
2014. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Én nem küldeném el, de ha te mégis úgy döntesz akkor fejed ne legyen rajta
2014. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sok olyan esetet mondott már hogy sok lányt hülyített, meg csak arra kellettek neki hogy le fektesse őket, de Ugye egyből rá vágta hogy én nem ilyen vagyok, és én nem arra kellek neki.. Aha hogyne.. Ezért nem hizsek neki, mert nem tudhatom hogy igazat mond-e vagy nem :P
2014. aug. 21. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj ha nem bízol benne akkor ne tedd! fontos a bizalom egy kapcsolatban...ha nem vagytok kapcsolatban és nem is tudsz benne megbízni lehet nem is kéne belemenned...
2014. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!