Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a párkapcsolat szakaszai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a párkapcsolat szakaszai? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatokat írjatok, ne pszichológiai oldalt linkeljetek:)

A rózsaszín köd, aztán az átalakul egy más erős szeretetté....

Ezekre lennék kíváncsi, és hogy mióta vagytok együtt.


Az első komoly kapcsolatom és nem volt tapasztalatom előtte és érdekelne másnál ez hogyan alakult. Mi 7 éve vagyunk együtt;)



2014. aug. 23. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
7éve? akkor idén szakítotok, készülj a következőre..ha mégsem akkor mákod van :D
2014. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 7-8 hónapig rózsaszínben láttam a világot. Akkor minden nagyon jó volt, bármit csinált, bármit csináltam. Az a tipikus "ha csak fekszünk egymást nézve, az is eszméletlen jó" kategória.

Aztán ez átalakult, először kicsit nehezen viseltem, de tudtam, hogy mi az, amiért szeretem, és megbarátkoztam azzal, hogy bizony ez az "őrült szerelmes" rész nem tarthat örökké. Aztán másfél év után egyre többet veszekedtünk, előjöttek azok a tulajdonságok, amik nekem nem voltak szimpatikusak benne. Próbáltam megoldást találni a problémákra, rengeteget beszélgettem a barátnőmmel ezekről, de őt mintha nem érdekelte volna ez. Amiben csak lehetett, kompromisszumokat kötöttem, de volt, amiben nem tudtam.

2 és fél év után már tudtam, hogy nem vele fogom leélni az életem hátralevő részét, de szakítani nem tudtam még, mivel túlságosan szerettem, ragaszkodtam hozzá.

Több, mint 3 év után viszont szakítottam vele. Rossz volt, nehéz volt, de most(hónapokkal később) úgy érzem, jól döntöttem.

25/F

2014. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát az első nagyon vicces volt..gondolom a kapcsolathoz is így állhat.


A másodiknak köszönöm: A rózsaszín köd nekem tovább tartott. Én elfogadom a hibáit, ő is az enyémet. Elég nehéz szakaszban ismert meg és mégis kitartott. Csak nehéz volt hogy nincs tapasztalatom és azt hittem hogy ha a köd elmúlik, akkor az egész elmúlik. Aztán rájöttem, hogy ez más, időnként újra szikrázott, ha gond van mindent megbeszélünk(én most terápiára is járok, megismerem önmagam, meg ez hosszú miért is járok),most van az a szakasz hogy elfogadom önmagam és hagyok neki is levegőt, ami megint szokatlan, mert félek hogy elveszítem vagy hogy majd eltávolodunk. Tudom hülyeség, ezért is kértem a segítségeteket.


Kicsit nehéz hogy hirtelen megszeretem magam is, teret is adok de közben minden megmaradjon.Legalábbis nehezen éem meg.

2014. aug. 23. 22:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 4 éve együtt élünk, az első 3 év távkapcsolat volt, heti 1-2nap talival.
2014. aug. 23. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Piszok nehéz egy párkapcsolatot hosszútávon fenntartani. Az a rengeteg kérdés, meg kétely... Hajlamos ezt elfelejteni az ember, ha nincs épp benne.

Én mindenesetre drukkolok Neked/Nektek! ;)

Második voltam.

2014. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. És várom a további válaszokat;)
2014. aug. 24. 10:29
 7/7 anonim válasza:
az én első kapcsolatom szar volt mert a srác egy napig lógott velem aztán másnap folyton a testvéreivel lógott és azóta sem szakitottotunk mert alig találkoztunk és az én véleményem szerint nincsenek ilyen szakaszok mert a srácok hülyék
2014. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!