Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éheztet a barátom, mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éheztet a barátom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A fejébe vette, hogy kövér vagyok, pedig nem vagyok az. Naponta csak egyszer ehetek és akkor is csak valami salátát vagy zöldséget. Az elmúlt egy hétben öt kilót fogytam. Nagyon szeretem, mindenképpen meg akarok neki felelni. Most mit csináljak? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2014. aug. 24. 22:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj én megtömnélek mint a libát és ezt nyugodtan félre is értheted
2014. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

40 kg? És így vagy neki kövér?? Én 154/50 vagyok és mégsem csinálják ezt velem (és van barátom).

Most még "csak" éheztet, később mi lesz?

Mennyi idős vagy?

2014. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2014. aug. 24. 22:52
 24/29 anonim ***** válasza:

170 centi vagyok és 60 kg körül mozgok. Nem vagyok sem vékony, sem dagi. Van rajtam mit fogni és a barátom így szeret.

Senki sem vette észre rajtad ezt a változást? Ugye tudod hogyha így folytatod, lehet h nem lehet gyereked?

2014. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Gyere elmegyünk kajálni. :D
2014. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%

"A sok álszent idiótát..."


Az idióta itt egyedül te vagy, már bocs.

Mindegy, hogy hány kiló a kérdező, ha 100 kiló lenne, akkor is undorító lenne, amit a barátja csinál. Először is, senkinek sincs joga a másik teste felett rendelkezni, másodszor pedig az éhezéstől nem zsírból fog fogyni elsősorban, hanem izomból. Ronda lesz a teste, mint a bűn, és még az egészsége is súlyosan veszélyeztetve van.

2014. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert 20 kilósan már csak fele ennyire tudod szeretni. Szóval ha nagyon akarod szeretni, akkor szedjél fel vagy 8 kilót.
2014. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Apád helyében meg természetesen kiherélném a barátodat egy jó életlen rozsdás ollóval, és a tökeit a fülére akasztanám, mint a cseresznyét.
2014. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Csak azt lehet éheztetni, aki hagyja. Menj el a rendőrségre.


Ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljanak, szar egy olyan kapcsolat.

2014. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!