Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányok, ti szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ti szeretnétek anyuka lenni egyszer?

Figyelt kérdés

Azon 18-25 év közötti lányokra vagyok kíváncsi (de inkább minél fiatalabbra) aki egyszer szeretné átélni az anyai örömöket. Manapság olyan kevés fiatal lány szeretne anyuka lenni. Ez amúgy elszomorító. Persze nem azt mondom, hogy egyből az legyen csak a tervei között legyen, hogy 10... x év múlva szeretne anya lenni. Egy férfi számára annál nagyobb öröm nincs, ha gyermeke lesz mivel így biztos, hogy tovább viszi a génjeit.


Aki nem szeretne az miért nem? Még egyszer mondom nem most azonnal, csak legyen a tervei között, hogy 1x szeretne ő is anya lenni.


(Ja és senki se gondolja, hogy perverz vagy pedo meg mi egy s más vagyok, csak egy szimpla kérdés volt.)



2014. aug. 24. 23:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, és nagyon szeretnék anyuka lenni egyszer egyik célom az életben :)
2014. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Igen, én szeretnék majd anyuka lenni. És ha jól mennek a dolgok, akkor fiatalon. :)

15/l

2014. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Fiúként bocsi hogy beleszólok!:)

Én apa akarok már nagyon.Nem a gén továbbhordozás,hanem a felelősség,a szeretet miatt.Szeretnék már valaki,valakikért tenni.

Nem csak ugy létezni,dolgozni a semmiért.

Első babunak nagyon örülnék ha kis lányom lenne,de persze a lényeg hogy egészséges legyen.Ha fiu ha lány.

21/F

2014. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék gyereket mert nem bírom õket és idegesítenek. Túl sok kötöttséggel jár az anyaság és felelõsséggel, egyikre sincs szükségem. Hangulatember vagyok, ha felidegesítene valószínû, hogy nem foglalkoznék vele. Így se vagyok elégedett az alakommal, nem fogom még ezt is tönkretenni egy terhességgel. Ha ránézek egy gyerekre csak negatív érzelmek törnek rám, semmi olyasmi, hogy de aranyos vagy én is akarok egy ilyet.

19/L

2014. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Fényember ***** válasza:

Én nem szeretnék az lenni.

Ebbe a világba hülye lennék gyereket szülni. (Pontozzatok le nyugodtan de ez az én véleményem)

Félnék sok mindennel ezzel kapcsolatosan. Engem eléggé szépnek tartanak, dagadt se vagyok, nyitott, társasági ember, talpra esett vagyok és józan gondolkozású. Na de ennek ellenére is tudom pl hogy egy kicsit talán ducibb lánnyal/fiúval hogy ki tudnak cseszni az emberek. Vagy ha éppen nem olyan társasági ember lenne, az osztálytársai cseszegetnék, ő meg nem merne kiállni magáért. Sajnálnám ha nem ragadná meg az alkalmakat félénkségből. Persze ez neveltetés kérdése nagy részben.És ha rosszul nevelném? Nem lesz egy barátja se? Öregen megkeseredetten fog meghalni? És ha utálni fog mint én a szüleimet mert idő közben én is olyanná váltam mint ők? És persze nem lehet mindig ott vele...mi lesz ha valami baja esik? És ha valami beteg pedofillal kerül össze? Vagy valami netes ismerkedése sül el rosszul? (Tudom ez is a nevelésből adódik hogy van e annyi esze hogy ezekbe bele megy e)

Köszi. Inkább nem szeretnék azon agyalni hogy a gyerekem miért lett öngyilkos 16 évesen mert "menő" másokat szét zúzni. Annyi rossz van ebben a világban, és én nem tudnám mindentől megóvni.

Idővel biztos megváltozik majd a gondolkodás módom. De most úgy gondolom hogy nem szeretném ilyen helyre szülni a gyerekem, ahol mind ezektől félni lehet.

15/L

2014. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Azok a lányok akik félnek, hogy az alakjuk nem elsz már olyan... sztem lehet utána is edzeni, rengeted csinos anyuka van :)



Aki azt írta, hogy mert csupa rossz dolog. Ez mind csak feltételezések. Mi lesz ha... sose lehet tudni mit hoz a jövő, "mi lesz ha" holnap elüt engem egy busz. Nem csak a nevelés kérdése.


Persze akik nem akarnak, azoknak is köszönöm a válaszokat :)

2014. aug. 24. 23:48
 17/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szeretnék majd egyszer anya lenni. Nem tudom, nekem olyan hihetetlen, hogy valaki nem szeretne gyereket. Én többet is, mert saját tapasztalataim alapján elengedhetetlen egy testvér:) Főleg, ha egy kicsit nagyobb a korkülönbség. Csak sajnos, ez nem ilyen egyszerű, hiszen már az első baba érkezése is kitolódik az egyetem utánra...és kitudja mi lesz még utána, hogyan alakulnak a körülmények. De azért jó elképzelni:)

17/L

2014. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Megnyugodtam, hogy azért még vannak olyan nők akik NEM szeretnének :)Már csak rá/rájuk kell találnom.


26F

2014. aug. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én éppen babát várok. A negyedik hónapban járok. Ugyan már 26 éves vagyok, de még 25 voltam, amikor megfogant a pici. Nagyjàból 4 éve merült fel komolyan, hogy jó lenne egy baba. Végül egy januáru éjszakán szántuk el magunkat. Júniusra meg is lett a pozitíc teszt.
2014. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Most vagyok 22 és nagyon boldog lennék ha 25-28 és 30éves koromban szülhetnek..tehát addigra megszülessen mind a 3 gyerekem, ennyit tervezek :)
2014. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!