Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányok, ti szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ti szeretnétek anyuka lenni egyszer?

Figyelt kérdés

Azon 18-25 év közötti lányokra vagyok kíváncsi (de inkább minél fiatalabbra) aki egyszer szeretné átélni az anyai örömöket. Manapság olyan kevés fiatal lány szeretne anyuka lenni. Ez amúgy elszomorító. Persze nem azt mondom, hogy egyből az legyen csak a tervei között legyen, hogy 10... x év múlva szeretne anya lenni. Egy férfi számára annál nagyobb öröm nincs, ha gyermeke lesz mivel így biztos, hogy tovább viszi a génjeit.


Aki nem szeretne az miért nem? Még egyszer mondom nem most azonnal, csak legyen a tervei között, hogy 1x szeretne ő is anya lenni.


(Ja és senki se gondolja, hogy perverz vagy pedo meg mi egy s más vagyok, csak egy szimpla kérdés volt.)



2014. aug. 24. 23:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Egy gyereket felnevelni óriási felelősség, egy kisbaba gyakorlatilag a nap 24 órájában felügyeletet igényel, és én nem tudnék ekkora figyelmet rászentelni. Se türelmes, se gondoskodó nem vagyok, azt is utáltam, mikor a kisebb testvéreimet kellett ellátnom (az etetéstől a legújabb siralmak hallgatásáig)

Tudom, hogy nem a legjobb tulajdonságok, de én ilyen vagyok, és szerintem jobb nem vállalni gyereket, mint elrontani az egész életét.

A terhességtől undorodom, elég sok terhességet végignéztem a családomban, ennyi elég is volt.

Szerintem mindössze nem születtem anyatípusnak, nem vágyom rá egyáltalán.

2014. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én 2 gyereket szeretnék! :) Egy fiút és egy lányt! Mira és Yume lesz a nevük! :)
2015. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!