Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óriási hibát követtem el!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el!?

Figyelt kérdés

A saját hlyeségem miatt dobtam el egy 4éves kapcsolatot.Az utobbi időben nem úgy alakultam a dolgaim.Nem tudtam Vele úgy foglalkozni,más jellegű problémáim is rá irányultak.Nem volt kedvem Vele beszélni.Egyszerűen nem tudtam neki mit mondani.De most,igy hogy külön váltak utjaink szörnyen érzem magam.Hányingerem van magamtól,nem találom a helyem.Szőrnyünek tartom a viselkedésem,hogy eldobtam,s fájdalmat okoztam egy olyan lánynak aki szivből szeretett engem!:(

Mit tehetnék?Beszélgetünk még,Ő nem haragszik.Már Ő is igy látja jónak!De nem tudom feledni Őt!:(


2014. aug. 24. 23:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én csak egy dolgot kérdezek még...


Ha megházasodsz majd, és pár év házasság után gondjait lesznek a munkahelyeden, akkor is szakítasz a házastársaddal/élettársaddal? Elválsz? Otthagyod? Ha nem akkor nem igazán értem most miért volt a szakítás a megoldás...

Ha a szakításban látod a problémák megoldását, akkor miért is kéne visszafogadnia a barátnődnek ahelyett, hogy találna olyan férfit aki megoldani akarja a gondokat egy kapcsolatban, nem elmenekülni belőle....hm?


Ebbe gondolj bele kicsit.

2014. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!